lekarz Jerzy Boczoń

2,2
2,2
2,1
1,9

Szczyt niekompetencji i buractwa! Tacy lekarze nie powinni pracować w tym zawodzie. Te pozytywne opinie tutaj to chyba sam sobie pisze lub jego rodzina. Jak można na komisji lekarskiej orzec o pełnym zdrowiu osoby z porażeniem mózgowym??? To się nadaje do nagłośnienia w telewizji. #tematdlauwagi

Cham nie polecam!!!!! Zero uprzejmości i podejście do pacjenta, nie spotkałem jeszcze się z takim lekarzem broń Boże od takich lekarzy

Jako konsultant ZUS jest chyba tylko po to żeby "uzdrawiać" chorych. Żadnego zainteresowania chorobą, dokumentacją medyczną.

Bezczelny, beznadziejny lekarz, obrażony ze musi zbadac pacjenta. Nie polecam i nie rozumiem co taki człowiek robi w szpitalu.

Wspaniały człowiek wspaniały lekarz, dobrze diagnozujacy lekarz konstruktywne dzialania

Jerzy Boczoń jest wspaniałym lekarzem, moim skromnym zdaniem najlepszym w Gorlicach!

Lekarz niekompetentny, nie polecam. Zero wiedzy neurologicznej co jest zaskakujące ze względu na specjalizacje, lekceważący stosunek do pacjenta.

Polecam. Jego doświadczenie i wiedza pomogły mi bardzo.Leczzy moją rodzinę - skutecznie jak do tej pory.

Cóż miałem wątpliwa przyjemnosc z wielkim Panem Ordynatorem:( okazało się że bez wczesniejszej wizyty"prywatnej" nie mam co liczyć na pomoc w ramach NFZ zbył mnie i tyle. Może pi kilku wizytach prywatnych jest milszy!! nie polecam bo mi wcale nie pomógł a poczułem sie jak intruz a nie pacjent

Cóż miałem wątpliwa przyjemnosc z wielkim Panem Ordynatorem:(
Może pi kilku wizytach prywatnych jest milszy!!
nie polecam bo mi wcale nie pomógł a poczułem sie jak intruz a nie pacjent

Znakomity diagnosta,uprzejmy,budzący zaufanie,ma podejście do pacjenta,leczy szybko,bardzo dobry lekarz z powołania.