lekarz Jerzy Boczoń

Neurolog

2,1
1,7

Nie polecam. Boli mnie kręgosłup bo się źle wyspałam przy czym mam skoliozę haha a rezonansu nie da mam iść do rodzinnego i on ma mnie zbadać

Zdecydowanie odradzam. Lekarz niezainteresowany wysłuchaniem objawów i przebiegu choroby. Wizyta to kompleta strata czasu.

Szkoda czasu. Lekarz kompletnie niezainteresowany pacjentem. Nawet nie pozwolił dokończyć opisu moich dolegliwości. Bardzo nie uprzejme podejście do pacjenta

Choruje na nieuleczalną chorobę. Lekarz, choć to za dużo powiedziane, oczywiście twierdzi, że nic mi nie jest. Bezczelny, obraża i podważa kompetencje innych lekarzy, którzy na faktycznej dokumentacji medycznej i badaniach udowadniają mu, że się myli i popełnia błędy. Teksty typu „Niech się Pani cieszy, że Pani ma to skierowanie ode mnie”, „Jak się Pani i Pani Nefrolog nie zna to niech się nie wypowiada”, czy też „Kto wymyśla ten powinien wystawiać skierowanie”….to standard. Z wielką łaską wystawił mi skierowanie na rezonans głowy, po tym jak specjalista, który specjalizuje się w mojej chorobie udowadnia mu, że poprzedni rezonans głowy nie został wykonany należycie. Nie patrzy się w oczy, jest pyszny i arogancki. Nigdy więcej tam nie wrócę i będę każdego przed nim ostrzegać. Już dawno powinien porzucić to stanowisko.

Nie miły szkoda czasu do niego iść. Nie rozumiem dlaczego on przyjmuje w szpitalu gdzie człowieka nawet nie zbada. Ludzie wchodzą i wychodzą bez żadnej pomocy.

Niekompetentny lekarz, niemiły, nie postawił żadnej diagnozy, wg niego jest wszystko w porządku i nic mi nie dolega, jak się dowiedziałam "taka się urodziłam", żadnej pomocy ani zaleceń w dalszym leczeniu, nie wiem czemu wciąż wykonuje swój zawód bo widać że mu się nie chce.

Jako konsultant ZUS jest chyba tylko po to żeby "uzdrawiać" chorych. Żadnego zainteresowania chorobą, dokumentacją medyczną.

Szczyt niekompetencji i buractwa! Tacy lekarze nie powinni pracować w tym zawodzie. Te pozytywne opinie tutaj to chyba sam sobie pisze lub jego rodzina. Jak można na komisji lekarskiej orzec o pełnym zdrowiu osoby z porażeniem mózgowym??? To się nadaje do nagłośnienia w telewizji. #tematdlauwagi

Cham nie polecam!!!!! Zero uprzejmości i podejście do pacjenta, nie spotkałem jeszcze się z takim lekarzem broń Boże od takich lekarzy

Bezczelny, beznadziejny lekarz, obrażony ze musi zbadac pacjenta. Nie polecam i nie rozumiem co taki człowiek robi w szpitalu.