lekarz Jerzy Boczoń

Neurolog

2,1
1,7

Lekarz niekompetentny, nie polecam. Zero wiedzy neurologicznej co jest zaskakujące ze względu na specjalizacje, lekceważący stosunek do pacjenta.

Lekarz niesumienny, lekceważący pacjenta i obowiązki.Szczerze nie polecam.

Lekarz niesumienny, lekceważący pacjenta i obowiązki.Szczerze nie polecam.

Cóż miałem wątpliwa przyjemnosc z wielkim Panem Ordynatorem:( okazało się że bez wczesniejszej wizyty"prywatnej" nie mam co liczyć na pomoc w ramach NFZ zbył mnie i tyle. Może pi kilku wizytach prywatnych jest milszy!! nie polecam bo mi wcale nie pomógł a poczułem sie jak intruz a nie pacjent

Cóż miałem wątpliwa przyjemnosc z wielkim Panem Ordynatorem:(
Może pi kilku wizytach prywatnych jest milszy!!
nie polecam bo mi wcale nie pomógł a poczułem sie jak intruz a nie pacjent

Wspaniały człowiek wspaniały lekarz, dobrze diagnozujacy lekarz konstruktywne dzialania

Kompletny ignorant. W dodatku nieuprzejmy i zarozumiały. Ordynator - figura, lekarz- przypadek... Boże broń od takich typów!

Boże broń od takich typów!

Lekarz nie odpowiedzialny, umawia się na wizytę prywatną , a następnie nie odbiera telefonów, chyba ma za dużo pieniędzy a pacjentów olewa.Chyba składał, przyrzeczenia, nikt go do niczego nie zmusza,może powiedzieć nie przyjmę panią. To jest po prostu chamstwo, bo w tym czasie można iść do innego.Broń Panie przed takimi lekarzami.

Czułem się dziwnie na wizycie u doktora. Bez przekonania, czy jest w stanie naprawdę mi pomóc. Nie polecam!

Po prostu olał mnie na wizycie ...a w dodatku był w bardzo złym humorze .

Po prostu olał mnie na wizycie ...a w dodatku był w bardzo złym humorze .

Polecam. Jego doświadczenie i wiedza pomogły mi bardzo.Leczzy moją rodzinę - skutecznie jak do tej pory.

Jerzy Boczoń jest wspaniałym lekarzem, moim skromnym zdaniem najlepszym w Gorlicach!