lekarz Jerzy Caban

naprawdę polecam :) chodziłam do dentystki z NFZ czy tak czy siak płaciłam za plombę która była pod kolor zębów (srebrne - bezplatne), jak się później okazalo lekarka nie zauwazyla mojej prychnicy miedzy jedynkami, co sprawilo ze zrezygnowalam i zrazilam sie juz kompletnie do dentystow, przypadkiem trafilam do Dr Cabana i o paru dobrych lat tak juz zostalo. POLECAM !!

Bardzo polecam doktora Cabana jestem pacjetka od 8 lat i zawsze wracam do niego gdy tylko jestem w polsce.,mily sympatyczny uprzejmy,az milo jest tam sie pojawiac ..polecam bardzo rowniez jego brata bo tez mialam okazje skorzystac z uslug oraz caly personel pracujacy tam sie troszczy o pacjeta...pelna kompetencja!!

Już od trzech lat jestem pacjentem dra Jerzego Cabana i wszystkim Go polecam!!! Po traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa (problemy z zawiązkami, zabiegi przy udziale zespołu ortodontów itp) do dentysty wybierałem się pod przymusem. Teraz po wyleczeniu paru zębów, z solidnym mostkiem niwelującym wrodzone braki przez Pana Doktora, sam pamiętam o umówieniu się na wizytę kontrolną.

Zdecydowanie nie polecam!!! Po kilkunastu wizytach u niego diagnoza stanu jamy ustnej pacjenta /to znaczy jakości zrobionych wypełnień i stanu dziąseł/ postawiona przez innych dentystów - sumie 3 - jest druzgocąca!

Do dnia kiedy trafiłam do Doktora Jerzego Cabana, wizyty u stomatologa były mordęgą, życzyłam sobie zawsze podwójna dawke znieczulenia, mdlałam i cierpiałam. Natomiast WIZYTA U DRA CABANA TO BEZBOLESNA PRZYJEMNOŚĆ. JEST NIEZWYKLE KOMPETENTNY, RZECZOWY, WYJAŚNIA WSZYSTKO CO ROBI, MA NAJNOWOCZESNIEJSZY SPRZĘT I WSPÓŁPRACUJE Z RÓWNIE KOMPETENTNYMI SPECJALISTAMI ZAJMUJACYMI SIE NP. CHIRURGIĄ CZY IMPLANTAMI. POLECAM!!!

Bardzo przyjemny gabinet,bo bardzo kompetentni dentysci,uprzejmi i weseli!!!Gabinet bez bajerow i dlatego normalne ceny.Polecam!!!

Drogo i boleśnie !!! Zawsze spóźnienia !!! NIE POLECAM !!!

Drogo i boleśnie !!! Zawsze spóźnienia !!! NIE POLECAM !!!