dr n. med. Jerzy Cholewiński

Ortopeda

Bardzo doświadczony i wnikliwy lekarz. jestem po zabiegach na obu kolanach- z bardzo dobrym efektem. Polecam Pana Doktora moim pacjentom

Świetny lekarz, dobry kontakt, operacja stawu biodrowego przeprowadzona po mistrzowsku. Gorąco polecam zarówno umiejętność, doświadczenie, podejście do pacjenta Pana doktora, skuteczność terapii oraz warunki w oddziele szpitalnym którym kieruje.

Znam medyków " od poszewki". Pan Dr. Cholewiński jest wybitny. Wiedza medyczna . Podejście do pacjenta. Empatia. Oby wszyscy lekarze tacy byli... Pozdrawiam Doktorze . pacjent .

Znam medyków " od poszewki".

Pan Dr. Cholewiński jest wybitny.

Wiedza medyczna . Podejście do pacjenta. Empatia.

Oby wszyscy lekarze tacy byli...

Pozdrawiam Doktorze .

pacjent .

Najlepszy ortopeda do jakiego trafiłem Dzięki jego fachowości, trafnie zdiagnozował mojemu synowi zerwanie ACL-u a następnie perfekcyjnie wykonał rekonstrukcje.Wczesniej byłam u ośmiu lekarzy i żaden nie postawił prawidłowej diagnozy.Bardzo komunikatywny - potrafi wszystko wytłumaczyć. Polecam wszystkim a szczególnie sportowcom nie tylko dorosłym ale również dzieci.

Super lekarz. Polecam z całego serca. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Doskonale potrafi opowiedzieć pacjentowi przebieg leczenia., konkretnie podchodzi do zabiegów i skutecznie.

Bardzo dobry lekarz. Uratowal mi kolano, gdzie inny otrtopeda mi je zbabral, a kolejny stwierdzil, ze nic sie nie da zrobic. Polecam Pana Dr Cholewinskiego

Swietny specjalista naprawil mi cale kolano acl + mcl + shaving kosci udowej szybko profesjonalnie a co najwazniejsze bez wiekszego bólu polecam w 100%

Miałem problemy z kolanem . Dzięki niemu mogę nadal uprawiać sport.

Miałem problemy z kolanem . Dzięki niemu mogę nadal uprawiać sport.

Operował mi Bark, miałem złamanie b. poważne, 5 śrubek. Polecam go wszystkim.

Operował mi Bark, miałem złamanie b. poważne, 5 śrubek. Polecam go wszystkim.

bardzo dodry i wspaniały lekarz znowu go dzisiaj poleciłam

bardzo dodry i wspaniały lekarz znowu go dzisiaj poleciłam