dr n. med. Jerzy Hakałodr n. med. Jerzy Hakało - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jerzy Hakało

2,1
2,1

Ja miałam tylko jednorazowy kontakt z dr.Hakało i moim zdaniem to b.dobry lekarz. Zajął się moim przypadkiem kompleksowo, wykluczając po kolei wszystkie możliwości chorobowe. Przy tym bardzo sympatyczny i miły człowiek. W dzisiejszych czasach rzadko o takie indywidualne podejście do pacjenta. Polecam z czystym sercem.

Najwiekszy naciągacz w Zielonej Gorze ! Wysłał mnie na badania usg kolan za 280zl oczywiście do znajomego w przychodni PULS bo jak stwierdzil w Aldemedzie na kasę chorych robią same koniowały, kazał przyjść z wynikami za 2 dni bez kolejki gdy juz przyszedłem stwierdził ze nic takiego nie mówił i zasugerował ze ratuje mnie tylko wizyta prywatna u niego ! Sposób kontaktu z pacjentem moge określić tylko i wyłącznie jako CHAMSKI I PROSTACKI ! Jakakolwiek gwiazdka dla tego pana to stanowczo az nadto !!!

za pierwsza wizyte zapłacilam150 zl trwała 5 minut to gora lekarz wyslal mnie na badanie usg kture kosztowalo 140 zl i kazal za 2 dni przyjsc bez kolejki jak przyszlo co do czego to udal ze nic takiego nie mowił i kazal mi zejsc na dol i zapłacic za wizyte kolejna wrocilam za chwile i kolejna wizyta trwala 1 min przeczytal diagnoze z badania usg i powiedzial ze ma znalesc sobie terapie uderzeniowa na wlasna reke zero zainteresowania pacjentem z silnym bolem ten czlowiek nie powinien przyjmowac pacjentow pasozyt na pieniadze nie polecam

Bardzo lakoniczna porada. Najważniejsze dla lekarza to czy wizyta jest prywatną czy z nfz. Bez przerwy sugestie, że tylko prywatne badania i wizyta są wiarygodne. Podważa wyniki badań od lekarzy na NFZ. Nie pochyli się nad problemem pacjenta nie wymienionym w skierowaniu - podobno taki wymóg NFZ (do sprawdzenia) . To jest typ lekarza, który nie udzieli pomocy, jeżeli zlamiesz rękę pod jego drzwiami a nie będziesz miał w drugiej skierowania. No chyba, że od razu krzyczysz "prywatnie". Nie polecam.

Nie polecam.

ABSOLUTNIE NIE POLECAM.JEDNA GWIAZDKA TO ZDECYDOWANIE ZA DUŻO.NIGDY NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO LEKARZA CHAMA. NAJLEPIEJ PRZYJMOWAŁBY TYLKO PRYWATNIE BO NA NFZ PACJENT TO DLA NIEGO INTRUZ

szkoda że nie można oceniać na minusie bo zachowanie tego doktora jest karygodne kieruje tylko na płatne usg zabiegi operacje po odmowie płatnego zabiegu wyprosił mnie z gabinetu i kazał udać się do lekarza rodzinnego nigdy więcej do tego lekarza nie pójdę i przestrzegam innych

Kiedy przeczytałam te opinie to zastanawiałam się do kogo mnie zapisano. Jednak po wizycie u lekarza zmieniłam zdanie. Ma angielski humor, ale kompetencje również. Pięknie mi wszystko wyjaśnił, poświęcił sporo czasu i zachował się profesjonalnie.

...dr Jerzy Hakało -ortopeda- NIE POLECAM,ODRADZAM ,NIE POLECAM!!!...zrobione prywatnie usg kolana odrazu zakwestionował (nawet nie wziął do reki wydruku widząc ze zrobilem to w inne klinice).....usilnie namawial na powtorzenie usg u jego znajomego(takie sprawiał wrazenie),na jego polecenie wykonałem rtg kolana lecz nic nie wywnioskował z niego i dalej namawial na usg....odnosi sie do pacjenta na TY.....po wizycie mialem wrazenie okradzionego o 150zł i dalej nic nie dowiedzialem sie o stanie mojego kolana.....oczywiscie zaproponował kolejną wizyte .....STANOWCZO ODRADZAM!!!!