lekarz Jerzy Kucharski

2,6

Avoid thus doctor. He made wrong diagnosis for me. Didn’t assess me properly. During visit didn’t let me to speak about my symptoms. It’s very irresponsible to make a diagnosis without proper assessment, ultrasound, scan etc. especially if you are an orthopaedic. I am really regreting having a visit with him, because I was misguided, treated in a wrong way and paying for the unprofessional treatment. Avoid!

Unikac. Nie polecam. Usg trwalo 2 minuty. Nie trafna diagnoza. Lekarz zalecil zbedny zabieg, na ktory na szczescie sie nie zdecydowalem

Zla diagnoza , zle leczenie, stracony czas I pieniadze !! Po zasiegnieciu drugiej opinii I leczeniu u innego ortopedy nastapila szybka poprawa. Nigdy wiecej wyzyt u lekarza Kucharskiego !!

Zla diagnoza , zle leczenie, stracony czas I pieniadze !!
Nigdy wiecej wyzyt u lekarza Kucharskiego !!

Nie polecam tego lekarza. Nie trafna diagnoza, przedluzanie " leczenia " I wyciaganie kasy. Brak poprawy , a raczej duze pogorszenie stanu mojej reki po zabiegach, ktore byly niepotrzebne !!

Nie polecam tego doktorka. Zamiast naprawić mi rękę to sprawił że moja ręka jest niepełnosprawna. Do tego straciłam dużo pieniędzy.

Byłam u wielu ortopedow. Tylko ten lekarz spojrzał na wyniki obejrzał nogę. Rozpoznał dolegliwość i zoperowal noge i nie musiałam czekać trzy lata jak inny lekarze kazali. Lekarz kompetentny, bardzo sympatyczny. Moim zdaniem lekarz z powołania.

Serdecznie polecam Pana doktora Jerzego Kucharskiego. Jest najbardziej zaangażowanym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Z uwagą i dokładnością wysłuchał, z jakim problemem do niego przyszłam i podjął szybką decyzję o leczeniu dolegliwości, którą ignorowali inni ortopedzi. Pracowity, konsekwentny, a do tego nadzwyczajnie uprzejmy, emanujący pozytywną energią - lekarz z powołania.

Bardzo zyczliwy i kompetentny ortopeda.Dokladnie przeprowadza wywiad i badanie,aby zweryfikowac dolegliwosc.Angazuje sie w to,co robi-czego czesto niestety brakuje starym stażem i doswiadczonym lekarzom.Pomimo mlodego wieku,lekarz godny zaufania i polecenia.

Nie polecam wizyt u tego doktora, leczenie u niego przeciąga się latami i nie widać efektu. Lekarz powinien być skrupulatny oraz rzetelny, jednakże tego wszystkiego brakuje p. dr J. Kucharskiemu.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Życzliwy i bezinteresowny. Wszystko wytłumaczył, dokładnie opowiedział o chorobie.godny polecenia.