lekarz Jerzy Kucharski

Byłam u wielu ortopedow. Tylko ten lekarz spojrzał na wyniki obejrzał nogę. Rozpoznał dolegliwość i zoperowal noge i nie musiałam czekać trzy lata jak inny lekarze kazali. Lekarz kompetentny, bardzo sympatyczny. Moim zdaniem lekarz z powołania.

Serdecznie polecam Pana doktora Jerzego Kucharskiego. Jest najbardziej zaangażowanym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Z uwagą i dokładnością wysłuchał, z jakim problemem do niego przyszłam i podjął szybką decyzję o leczeniu dolegliwości, którą ignorowali inni ortopedzi. Pracowity, konsekwentny, a do tego nadzwyczajnie uprzejmy, emanujący pozytywną energią - lekarz z powołania.

Bardzo zyczliwy i kompetentny ortopeda.Dokladnie przeprowadza wywiad i badanie,aby zweryfikowac dolegliwosc.Angazuje sie w to,co robi-czego czesto niestety brakuje starym stażem i doswiadczonym lekarzom.Pomimo mlodego wieku,lekarz godny zaufania i polecenia.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Życzliwy i bezinteresowny. Wszystko wytłumaczył, dokładnie opowiedział o chorobie.godny polecenia.

Nie polecam wizyt u tego doktora, leczenie u niego przeciąga się latami i nie widać efektu. Lekarz powinien być skrupulatny oraz rzetelny, jednakże tego wszystkiego brakuje p. dr J. Kucharskiemu.