lekarz Jerzy Kuczma

Lekarz rodzinny

1,2
1,2
1,4

Jeśli wam zdrowie miłe, omijajcie praktykę lekarską tego Pana z daleka. Lekarz nie z powołania a za karę. Duża niekompetencja, bagatelizuje długo trwające objawy w tym przypadku bólowe, próbując je leczyć(?) ogólnie dostępnymi lekami przeciwbólowymi bez szukania przyczyny. Jego sposobem na rozległe zmiany skórne jest nic nie robienie bo nie ma sensu używać maści na duże powierzchnie ciała bo i tak samo przejdzie(!), oczywiście nie dochodzi przyczyny. Trwający miesiącami i nawracajacy katar czy ból gardła? Antybiotyk na chybił trafił i tak zgadliście państwo, nie szukał powodu. Skierowanie do specjalisty? W strefie marzeń. Niestety ale najlepszy pacjent to taki co nie choruje i się nie pokazuję na oczy, w końcu to generuje czysty zysk według dzisiejszych zasad funkcjonowania ZOZ. Podsumowując wizytę u niego można opisać w jednym słowie; kpina.

Lekarz niekompetentny. Przyjmuje w Szpitalu w Szubinie i pracuje tam widocznie za kare. Nie polecam kontaktu z tym lekarzem. Z uprzejmościa na bakier.

Niestety nikomu nie polecam tego lekarza. Traktuje przedmiotowo a wrecz jak intruza. Leki przypisuje na widzi mi się. Trudno dostać skierowanie na podstawowe badanie, nie mówiąc o specjalistach. Ma humory.. wiecznie niezadowolony.

kompletny noga naburmuszony nieuprzejmy potrafi powiedzieć do pacjenta cytuję\ (ostatni raz tu panią widzę) o skierowanie do specjalisty trzeba chodzić kilka razy i prosić. wiem że jeżeli nie da mi skierowania to pieniądze zostają w kieszeni. dlatego cały system jest chory.

Lekarz zdecydowanie niekompetentny, podchodzi do pacjenta przedmiotowo. Z góry zakłada, że pacjent nie musi nic wiedzieć na temat swojej choroby, a jeśli już chce to może sobie doczytać. Zapisując leki nigdy nie wie do końca czy ten akurat będzie odpowiedni i eksperymentuje. Jest nieuprzejmy, prawie wogóle nie rozmawia z pacjentem i nie wypytuje go o dodatkowe objawy.