dr hab. n. med. Jerzy Landowski

Psychiatra

Z pełnym przekonaniem polecam tego doskonałego specjalistę z ogromnym doświadczeniem i fantastycznym podejściem do pacjenta, a jednocześnie miłego i dobrego człowieka.

Po raz pierwszy poszłam do tego rodzaju specjalisty i wybór okazał się w 100% trafny. Mimo, iż potwierdziły się moje obawy co do choroby, prof. Landowski potrafił tak ze mną porozmawiać i wszystko wytłumaczyć,że wyszłam z jego gabinetu z nadzieją na lepsze. Jest człowiekiem o wysokiej kulturze i klasie, nie lekceważy żadnych obaw pacjenta, stara się, by wizyta naprawdę coś w jego życiu zmieniła.Polecam absolutnie każdemu.

Leczę się u Pana Profesora od ponad 20 lat, to wysokiej klasy specjalista i wyjątkowej dobroci, uczciwości i życzliwości człowiek. Pacjent jest dla niego najważniejszy, czas się nie liczy, pieniądze nie są ważne, liczy się tylko człowiek potrzebujący pomocy. Niewielu jest takich lekarzy w naszych czasach, dlatego Pan Profesor zasługuje na najwyższy szacunek i wdzięczność swoich pacjentów - na moją wdzięczność może liczyć na pewno!

Można wpisywać różne rzeczy i opinie lecz należy w nich zawierać prawdę byłem,zobaczyłem,zapłaciłem i jestem na najlepszej drodze by zacząć normalnie żyć i cieszyć się z tego.Osobiście bardzo ale to bardzo polecam tego lekarza. Lecz każdy ma możliwość wyboru

Najwspanialszy CZŁOWIEK i lekarz! Mojej chorej córce poświęca bezpłatnie tak duzo czasu ile ona potrzebuje.Jest bardzo doświadczonym specjalistą,którego mogę polecić każdemu kto ma jakiegolwiek trudności z psychiką

Prawdziwe szczęście, móc spotkać na swojej krętej życiowej drodze tak wspaniałego specjalisty - lekarza, jakim okazał się Pan profesor Jerzy Landowski. Dzięki jego wyrozumiałości, cierpliwości i cudownemu podejściu do labiryntu mojego umysłu, teraz mogę cieszyć się na nowo otaczjącym mnie światem, ludźmi i zwierzętami. Dziękuję Panie Profesorze za to wszystko!!!

Polecam tego Lekarza! Bardzo KOMPETENTNY Lekarz. Mojemu Mężowi zapisał odpowiednie lekarstwa i powoli powoli nasze życie wraca do normy :)

Polecam tego Lekarza!
Bardzo KOMPETENTNY Lekarz.

Wybieralem sie do profesora z wielkimi nadziejami, jestem w naprawde zlym stanie ciagle nawracaja mnie mysli samobojcze ... szanowny profesor wzial pieniadze mruknal cos pod nosem, kompletnie sie nie przejal i zbyl mnie ze swojego gabinetu, abym potem przez najblizsze 2 miesiace nie mogl sie z nim skontaktowac w celu zadania jednego istotnego dla mnie pytania. Nie polecam, kompletne zlekcewazenie pacjenta i swiadomosc o swojej wyzszosci(profesor wrecz prosi sie swoim zachowaniem, aby skladac mu niewiadomo jakie honory), a wsystko to w cenie 150 zl. ODRADZAM WSZYSTKIM !!

Uważam, że jest złym lekarzem, bo lituje się nad chorym, usypia chorobę i pogłębia. Powinien zrobić coś, żeby pobudzić pacjenta do walki o swoje zdrowie, a nie aplikować leki i miło się uśmiechać.

Wyciągnął mnie z poważnego dołka. Cieszę się, że trafiłam do tego lekarza bo mogę znów normalnie funkcjonować.