lekarz Jerzy Leszko

Pulmonolog, Internista

1,7

Panie doktorze,nie oczekuję nic poza tym,żeby pan mając dyplom lekarza,zaczął być wreszcie lekarzem ,a pacjent żeby był dla pana nie problemem lecz wyzwaniem.A jeśli nie dziś,to kiedyś pan to zrozumie.

Czytałem wszystkie opinie i Nie zgadzam się z większością .! Powiem tak. Byłem 3 razy w okresie 2 lat . Kompetentny,mało mówi dlatego trzeba go słuchać ze zrozumieniem . Facet wie co robi i co przepisuje. Zna się na fachu Jeżeli ktoś szuka lekarza który ma pogłaskać po buzi uśmiechać sie i potrzymać za rączkę to ten dr się nie nadaje . Mnie on pasuje bo nie gawędzi a leczy , ja go polecam . Pozdrawiam Jacek Miś Wałbrzych

Czytałem wszystkie opinie i Nie zgadzam się z większością .!
Powiem tak. Byłem 3 razy w okresie 2 lat .
Kompetentny,mało mówi dlatego trzeba go słuchać ze zrozumieniem .
Facet wie co robi i co przepisuje. Zna się na fachu
Mnie on pasuje bo nie gawędzi a leczy , ja go polecam .
Pozdrawiam Jacek Miś
Wałbrzych

Trafiłam do dr z synem podczas wizyty w Ratownictwie Medycznym i Pomocy Doraźnej Pogotowia. Lekarz wstał spojrzeć na dziecko dopiero po zwróceniu mu uwagi aby zobaczył jak wygląda dziecko. Nie zbadał go jedynie spojrzał do gardła z odległości, tak jakby syn był trędowaty. Od razu chciał nas odesłać bo bez spojrzenia na syna stwierdził uczulenie na leki, które syn przyjmował. Nie polecam wizyty u tego Pana. Doktor odzywał się chamsko i powiedział że podejrzewaną chorobę, którą wskazała pielęgniarka nie on zna tylko z internetu. Teraz wiem że w innej placówce w weekend czas oczekiwania na pomoc jest dłuższa ale na pewno skuteczniejsza. Syna zbadał ostatecznie inny Lekarz w innej placówce.

Pomijając usposobienie "doktora" chciałabym zwrócić uwagę na absolutny brak kompetencji. Przepisywanie antybiotyków nieadekwatnych do stanu zdrowia. Odwalanie roboty byle jak najszybciej i brak zainteresowania wynikami badań. Mam wrażenie że po prostu tych wyników nie czyta. Wizyty u Pana są moim zdaniem po prostu niebezpieczne.

Słowo „LEKARZ” brzmi dumnie…niestety nie w przypadku tego człowieka. Miałam tę nieprzyjemność dwukrotnie w tym tygodniu odwiedzić pana doktora. Po pierwszej wizycie, pomyślałam: lekarz też człowiek, może zmęczony, ma gorszy dzień. Dam mu szansę. No i… Starsza kobieta, która była przede mną, wychodząc po wizycie wykrzykiwała, że zmienia lekarza, że nie ma dwudziestu lat, żeby traktowano ją jak smarkulę. Moja kolej. Pan doktor z miną „ pan i władca ”, wpatrzony w monitor, brakowało tylko cygara i nóg na biurku. Zero kultury, zainteresowania człowiekiem, na każde pytanie odpowiada gburowato i ...

Zero kultury, zainteresowania człowiekiem, na każde pytanie odpowiada gburowato i od niechcenia. Na pytanie, gdzie mam udać się z tym (wyproszonym zresztą na drugiej wizycie) skierowaniem odpowiedział „niech se pani w internecie poszuka”. Mogłabym opisywać jeszcze długo przebieg całej wizyty i bezczelnych odzywek, ale szkoda podnosić sobie ciśnienie…
Zapewne główny zainteresowany czyta tę opinię, chciałam tylko powiedzieć: WSTYD PANIE DOKTORZE!

Bardzo konkretny człowiek. Przeprowadził wywiad, zbadał i przepisał lekarstwa. Umówiłem kolejną wizytę po dwóch tygodniach, aby sprawdzić skuteczność leków i zaleceń. Po dwóch tygodniach poszedłem już wyleczony i otrzymałem dodatkowe zalecenia jak dbać o zdrowie.

Absolutnie ten człowiek nie powinien być lekarzem. Arogancki, chamski, powoduje, że człowiek czuje się jak śmieć, a przychodzi przecież po pomoc. Pan zachowuje się jakby jakby odpowiedzią na wszystkie problemy było powiedziane głośnym tonem "NIE INTERESUJE MNIE TO"

Lekarz leczył mnie nie w przychodni przez 3 tygodnie bez skutku. Gdy skończył mi się 3 antybiotyk i pojawiłem się u niego stwierdził że mnie nie przyjmie bo ma zbyt wielu pacjentów. Prosiłem aby chociaż przedłużył lub zmienił mi antybiotyk bo mam zapalenie płuc. Powiedział tylko że nie interesuje go to bo wine za taki stan rzeczy ponosi służba zdrowia. NIE POLECAM !!!

Arogant.W gabinecie przychodni siedział jak Sołtys z ironicznym uśmiechem i pychą. Poczułam się nie ważna ,zlekceważona.Odwalony numerek.Nie polecam.