lekarz Jerzy Liberadzki

Pediatra

WSPANIAŁY LEKARZ,MIAŁAM PROBLEM Z OWSIKAMI U DZIECKA A ŻADEN LEKARZ NIE CHCIAŁ ZAPISAĆ LEKARSTWA CHOĆ OWSIKI BYŁO WIDAĆ GOŁYM OKIEM A BADANIE KAŁU NIE WYKAZYWAŁO, PAN DOKTOR POLECIŁ WYKONANIE MORFOLOGI KRWI I POTWIERDZIŁ PROBLEM I ZAPISAŁ LEKI.DZIĘKUJE ZA POMOC.

fantastyczny lekarz- czlowiek, ktory potrafi rozmawiac z pacjentem i stara sie go zrozumiec a nie tylko wypisac recepte. Doctor ktoremu sie wierzy. 30 lat temu leczyl moich synow zawsze skutecznie -oby wiecej takich lekarzy. AM

Bardzo dobry lekarz, podchodzi do pacjenta "po ludzku" i nie zadziera nosa jak inni lekarze! Wzbudza zaufanie i można mieć pewność, że zawsze trafnie zdiagnozuje chorobę. To bardzo ważne, bo jako matka wiem jak wiele znaczy zaufanie do pediatry zwłaszcza gdy nasze dziecko choruje częściej niż inne dzieci...Dodam jeszcze, że Pan doktor zaleca antybiotyki jedynie wtedy ,gdy to jest naprawdę konieczne!

Doktor Jerzy Liberacki jest swietnym lekarzem. Polecam go wszystkim chorym ! I zycze zdrowka Z Pozdrowieniami Oliwia 10 i pol lat:)

Z Pozdrowieniami Oliwia 10 i pol lat:)

ilekroć u Niego byłam zawsze udzielał mi kompleksowej porady. Bardzo dobry lekarz!!

kompetentny, miły, fachowa opieka medyczna, super podejście do małych pacjentów!

jest dobrym lekarzem ,dzieci go lubia , jest godny polecenia

jest dobrym lekarzem ,dzieci go lubia , jest godny polecenia

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zamość"?

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20

zamojski szpital niepubliczny zamosc