Pediatra Zamość

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz, dużo czasu poświęca dziecku i rodzicom. Nie oszczędza na pacjentach jeżeli jest potrzeba kieruje dziecko na badania. Najlepszy lekarz i człowiek jakiego miałam okazję poznać i moje dziecko jest pacjentem.

Krystyna Sikora

Pediatra, Alergolog dziecięcy

zamojski szpital niepubliczny zamosc
zamosc ul peowiakow1
22-400 Zamość

Pani doktor okazała się osobą bardzo przyjemną i fachową.
Wydaje nam sie że jestesmy na jak najlepszej drodze do pełnego wyleczenia córeczki.

22-400 Zamość

przemiła osoba bardzo ciepła i życzliwa uważam najlepszy pediatra w Zamościu pod względem kultury osobistej jak i kompetencji uratowała życie naszemu synkowi

Medizam

22-400 Zamość

jest najlepszym pediatrą w Zamościu bardzo dużo pomogła mi i mojej córce polecam najlepsza Pani Doktor, bardzo cierpliwa wyrozumiała opiekuńcza.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Pani Doktor jest Aniołem wszystko wytłumaczy powie postawi diagnozę po prawnie takich lekarzy powinno być wiecej u nas jest zawsze uśmiechnięta mila serdeczna i ciepła.
Opinia dodana przez: Monika

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

WSPANIAŁY LEKARZ,MIAŁAM PROBLEM Z OWSIKAMI U DZIECKA A ŻADEN LEKARZ NIE CHCIAŁ ZAPISAĆ LEKARSTWA CHOĆ OWSIKI BYŁO WIDAĆ GOŁYM OKIEM A BADANIE KAŁU NIE WYKAZYWAŁO, PAN DOKTOR POLECIŁ WYKONANIE MORFOLOGI KRWI I POTWIERDZIŁ PROBLEM I ZAPISAŁ LEKI.DZIĘKUJE ZA POMOC.

UL. ORŁA 1A/22

Drogie Mamy i Tatusiowie
Pani fedorowicz prowadzi mojego synka od urodzenia,jest to najbardziej kompetentny lekarz jakiego miałam ZASCZYT poznać,jest uprzejma,serdeczna,NIGDY! nie odmówiła pomocy,odpowiada na kazdy telefon!Jest ordynatorem oddziału dziececego i w razie nagłej potrzeby można przyjechać z dzieckiem na oddział.Jest swietnym lekarzem,nie przepisuje na kazde kichniecie antybiotyku.ZAWZE trafia w 100% w wyborze leków.Rozmawia,tłumaczy wszelkie wątpliwosci.Prawdziwy lekarz z powołania!!!Przy opiece Pani Fedotowicz czuje się bezpiecznie i ufam Jej w 100%.Kazdy problem ...

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Super pediatra - moja córka pod opieką Pani Doktor od 8 lat prawie nie choruje.Polecam nie tylko jako pediatrę, ale także jako lekarza rodzinnego i medycyny ogólnej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LEKARZ RODZINNY Sp.zo.o.
ulica Harcerska 8
22-400 Zamość

Takiego podejścia i postawy do pacjenta, jakie prezentuje Pan doktor, życzyłbym sobie i innym u każdego lekarza. Chociaż byłem tylko osobą towarzyszącą mojej mamie, jestem pełen uznania i szacunku.
Opinia dodana przez: Jan

Polna 28 lok. 1
22-400 Zamość

Okropna doktorka nie polecam jej Pani doktor przyjmuje tylko swoich pacjentów a ma obowiązek tez innych ale niestety tego nie robi .

Pediatrzy w Zamościu