dr n. med. Jerzy Łokociejewski

Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże. Korzystałam z wizyt w poradni przy szpitalu. Zawsze było tam dużo pacjentek, ponieważ Pan Doktor cieszy się wspaniałą opinią. Podziwiam Pana Doktora, że mimo tak wielkiej liczby pacjentek nie czuło się z Jego strony zniecierpliwienia i pośpiechu. Pan Doktor był bardzo uprzejmy i niesamowicie cierpliwy podczas każdej wizyty. Podczas ostatniej ciąży miałam problemy zdrowotne i w związku z tym bałam się porodu. Jednak po każdej wizycie u Pana Doktora wychodziłam uspokojona, podbudowana i pełna nadziei, że wszystko będzie dobrze. Podczas porodu Pan Doktor kontrolował każdy jego etap. Swoją troską i życzliwością sprawił, że czułam się bezpieczna. Dzięki opiece pana Doktora i wspaniałej współpracy z Położnymi poród miałam szybki i wspominam go bardzo dobrze! Porównując Pana Doktora do wcześniejszych ginekologów u których się leczyłam, muszę stwierdzić że pan Doktor Łokociejewski jest bezkonkurencyjny. Posiada wieloletnie doświadczenie jako ginekolog, a poza tym jest wspaniałym człowiekiem i czuje się jego autentyczną troskę o pacjenta i szczere zaangażowanie. To właśnie sprawia, że już nie będę szukać innego ginekologa i polecam Pana Doktora Łokociejewskiego innym pacjentkom!

5 to za malo zeby ocenic Pana Doktora.Nie ma takiej oceny ktora potrafi ocenic uprzejmosc empatie i podejscie do pacjentki .Pan Doktor to najlepszy ginekolog na swiecie. Odbieral mi porod .Potrafil zartowac skurcze nie byly takie straszne i ogolnie porod. Zaluje tylko bardzo ze nie prowadzil ciazy, ze tak pozino na niego trafilam. Pozdrawiam Doktora Paulina

Dzięki Panu Doktorowi jestem dziś mamą 6-miesięcznego Bartusia. Będę za to wdzięczna do końca życia!!! Wspaniały lekarz i człowiek. Po wizycie wychodzi się jak na skrzydłach. Szkoda,że już go nie ma w Pyrzycach.

Mam z tym lekarzem kontakt od około 3 lat, polecam go wszystkim moim koleżanką. Za wizytę nigdy nie zapłaciłam więcej niż 100zł czasem jest to 10zł jeżeli muszę być co miesiąc. Przeprowadził moją operację i bardzo dokładnie tłumaczy co dolega, ma świetną pamięć do nazwisk i do wszystkich sparw które się mu opowiada. Bardzo serdecznie polecam!

Bardzo serdecznie polecam!

Mnie niestety spotkała przykra historia, ponieważ okazało się ze mojemu maleństwu nie bije serduszko. Załamałam się, kiedy doszło do zabiegu poznałam Pana Doktora, ponieważ to on wykonywał zabieg.Jego uśmiech na twarzy i sposób w jaki do mnie mówił uświadomił mi że jestem w naprawdę dobrych rękach. Po zabiegu przyszedł do mnie i pocieszył. Mogę szczerze przyznac, że podniósł mnie na duchu.

TO JEST DOKTOR Z POWOŁANIA.POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE. WŁAŚNIE PRZEZ TEGO DOKTORA BYŁAM OPEROWANA. PEŁEN PROFESJONALIZM.

Wspanialy lekarz, swietny fachowiec, bardzo przyjemny mezczyzna. W pacjencie nie widzi tylko "przypadku" ale czlowieka. Wszystko potrafi wytlumaczyc zrozumialym jezykiem. Potrafi stworzyc zrelaksowana atmosfere, co jest bardzo wazne w przypadku zestresowanych pacjentek. Zasluguje na wiecej niz 5 :)

Jestem pacjentką doktora z Al. Wyzwolenia 7 - pragnę poinformować wszystkie pacjentki, że nasz doktor od stycznia br. przyjmuje wyłącznie na prawobrzeżu przy ul. Rydla 18. Doktor to fachowiec, doskonały profesjinalista, pełne zaangażowanie w pacjenta. Godny polecenia specjalista. Polecam :)

Wspaniały człowiek, świetny specjalista. Przemiły, czuły. Zawsze znajdzie czas dla pacjentki. Szczerze polecam tego lekarza, dotychczas nie spotkałam takiego.

Dzięki temu lekarzowi mogłam urodzić drogami natury (zależało mi na tym) i cieszyć się macierzyństwem pomimo choroby.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Pyrzyce"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Szczecin
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5
70-117 Szczecin

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin