dr n. med. Jerzy Łokociejewski

Mnie niestety spotkała przykra historia, ponieważ okazało się ze mojemu maleństwu nie bije serduszko. Załamałam się, kiedy doszło do zabiegu poznałam Pana Doktora, ponieważ to on wykonywał zabieg.Jego uśmiech na twarzy i sposób w jaki do mnie mówił uświadomił mi że jestem w naprawdę dobrych rękach. Po zabiegu przyszedł do mnie i pocieszył. Mogę szczerze przyznac, że podniósł mnie na duchu.

SUPER GINEKOLOG!!!!POLECAM.BARDZO DOBRA OPIEKA W CZASIE CIĄŻY.

SUPER GINEKOLOG!!!!POLECAM.BARDZO DOBRA OPIEKA W CZASIE CIĄŻY.

Chodze do doktora Łokociejewskiego okolo 7 lat. Prowadzil moje 2 ciaze. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza

Jestem pacjentką doktora z Al. Wyzwolenia 7 - pragnę poinformować wszystkie pacjentki, że nasz doktor od stycznia br. przyjmuje wyłącznie na prawobrzeżu przy ul. Rydla 18. Doktor to fachowiec, doskonały profesjinalista, pełne zaangażowanie w pacjenta. Godny polecenia specjalista. Polecam :)

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy oddani pacjentom jak dr Łokociejewski to służba zdrowia byłaby bez zarzutu. POLECAM TEGO GINEKOLOGA, DLA MNIE JEST ON DOSKONAŁY !!!!

Pan Doktor jest najlepszym lekarzem ze wszystkich których do tej pory spotkałam, jest Baaaardzo mily, polecam Go każdej kobiecie, naprawde!

Bardzo dobry lekarz,polecam jeśli chodzi o prowadzenie ciąży!!!!

Bardzo dobry lekarz,polecam jeśli chodzi o prowadzenie ciąży!!!!

Jest kompetentny i miły. Wzbudza zaufanie. Trafnie diagnozuje, wykonuje zabiegi sprawnie bez powikłań.

Bardzo Dobry lekarz!!!!!!! Zasługuje na 5+, Polecam jako lekarza prowadzącego ciążę!!!!