lek. med. Jerzy Michał Boberlek. med. Jerzy Michał Bober - zdjęcie profilowe

lek. med. Jerzy Michał Bober

Chirurg ortopeda

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pracuję w lecznictwie szpitalnym od 2004 roku.

Bardzo dobry lekarz i sympatyczny jako człowiek.Życzliwy, można go normalnie zapytać a nie jak inni unoszą się i nawet słuchać nie chcą pokazując kim oni to nie są.Jako jeden z nielicznych pozytywnie mnie zaskoczył.Byłem u Pana Doktora dwa razy i pełny szacunek mam do niego.Tak trzymać pełen profesjonalizm i tak powinno być. Inni powinni się od niego uczyć jak powinien zachowywać się lekarz.