Chirurg Ortopeda Rzeszów

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Medicor Szpital
Stanisława Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Jak na razie najbardziej kompetentny ortopeda na jakiego trafiłem. Bardzo indywidualne podejście w przypadku obu wizyt (inne dolegliwości). Odniesienie się do uprawianego sportu. Bardzo sympatyczna osoba, z pewnością godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: jashiu
Chirurg ortopeda Rzeszów lek. med. Jerzy Michał Bober

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Bardzo dobry lekarz i sympatyczny jako człowiek.Życzliwy, można go normalnie zapytać a nie jak inni unoszą się i nawet słuchać nie chcą pokazując kim oni to nie są.Jako jeden z nielicznych pozytywnie mnie zaskoczył.Byłem u Pana Doktora dwa razy i pełny szacunek mam do niego.Tak trzymać pełen profesjonalizm i tak powinno być. Inni powinni się od niego uczyć jak powinien zachowywać się lekarz.

Opinia dodana przez: Sebastian

prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Doktor moze dobry dla osob doroslych ,ale nie dla dzieci .Jego zachowanie i podejscie dla dzieci jest straszne. Bylam u niego z 4letnim synem dobrze nie weszlam a doktor odrazu .Rozebrac do majtek-zamiast zagadac do dziecka po woli a on hamsko sie odzywa .syn byl wystraszony .Wstal przed synem i mowi glosnym nie milym glosem STAC NA BACZNOSC! syn moze nie wiedzial oco chodzi i zaczal plakac nastepnie sie darl CHODZ TU NATYCHMIAST !SYN juz calkiem sie zrazil ani tyle nie podszedl do niego. Zaczal doktor mowic z kad my jestesmy z lasu czy z kad ze dziecko sie boi .ze przyszedl do lekarza a nie na cukierki . Ze zachowuje sie jak dwu-latek . Ze juz duzy z niego chlopak . Kiedy mnie cos pytal patrzyl na mojego meza a ja siedzialam z 2strony i jeszcze pytal czy glucha jestem ze musi powtarzac . Skoro mowi cicho i nie w moja str to nie slyszalam dobrze . Szczerze mowiac jak dla dzieci nie polecam . Wizyta trwala z 10min kiedy zapytalam ile za wizyte a on hamsko odpowiedzial 200zl za kare (ciekawe jaka ha ha) chyba ze zle trafilam z dzieckiem do niego . Dalam i wyszlam Ps;. z dzieckiem po roznych lekarzach jezdzilam i kazdy lekaz do dziecka ma ppdejscie zagadal i wgl posmial a tu jak wojsku masakra !

Opinia dodana przez: Milka

al. prof. Adama Krzyżanowskiego 6
35-328 Rzeszów

Konkretna, fachowa porada.
Wróciłam do Pani doktor po upływie roku, widząc u dziecka poprawę.
To co zleciła wykonałam i widzę efekty

Konkretna, fachowa porada.
Wróciłam do Pani doktor po upływie roku, widząc u dziecka poprawę.
To co zleciła wykonałam i widzę efekty

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Paweł Słysz

Ortopeda, Chirurg ogólny

Miodowa 8 A
35-328 Rzeszów

Chirurdzy ortopedzi w mieście Rzeszów