Filtruj terminy

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Doktor moze dobry dla osob doroslych ,ale nie dla dzieci .Jego zachowanie i podejscie dla dzieci jest straszne. Bylam u niego z 4letnim synem dobrze nie weszlam a doktor odrazu .Rozebrac do majtek-zamiast zagadac do dziecka po woli a on hamsko sie odzywa .syn byl wystraszony .Wstal przed synem i mowi glosnym nie milym glosem STAC NA BACZNOSC! syn moze nie wiedzial oco chodzi i zaczal plakac nastepnie sie darl ...
Opinia dodana przez: Milka

lekarz Beata Bator-Ramotowska

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

al. prof. Adama Krzyżanowskiego 6
35-328 Rzeszów

Nie chcę się za bardzo rozwodzić, ale przyłączam się do negatywnych opinii na temat Pani Doktor, po wizycie z dzieckiem, z przyczyn podanych niżej:
- nietrafiona diagnoza na podstawie jedynie fizykalnego badania i chyba przeczucia bo ciężko mówić o czymś innym, która miała skutkować długotrwałym zwolnieniem z lekcji WF i ograniczeniem jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej przez okres około roku czasu,
- widoczny brak empatii i traktowanie "z góry",
- brak ...

dr Tomasz Sikora

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Medicor Szpital
Stanisława Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Miałam szczęście, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza , a przede wszystkim człowieka. Dokładnie wytłumaczy na czym polega zabieg. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Jolanta
Rzeszów Chirurg ortopeda lek. med. Jerzy Michał Bober

lek. med. Jerzy Michał Bober

Chirurg ortopeda

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Bardzo dobry lekarz i sympatyczny jako człowiek.Życzliwy, można go normalnie zapytać a nie jak inni unoszą się i nawet słuchać nie chcą pokazując kim oni to nie są.Jako jeden z nielicznych pozytywnie mnie zaskoczył.Byłem u Pana Doktora dwa razy i pełny szacunek mam do niego.Tak trzymać pełen profesjonalizm i tak powinno być. Inni powinni się od niego uczyć jak powinien zachowywać się lekarz.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Paweł Słysz