Lekarze Chirurg ortopeda Rzeszów

lekarz Krzysztof Freygant

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

Z czystym sumieniem polecam Pana Krzysztofa. Profesjonalizm w każdym calu. Od razu na wizycie zaproponował 2 zabiegi, które w niedługim czasie wykonał. Pan Doktor wszystko wyjaśnił. Podczas pobytu w szpitalu, zarówno przed jak i po zabiegu odpowiadał na wszystkie pytania, zmienił również opatrunek, a po pewnym czasie usunął szwy. Lekarz troskliwy o pacjenta, uprzejmy, miły. Każdemu polecam takiego chirurga :)
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Piotr Małek

Chirurg ogólny, Proktolog

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul Cegielniana 38
Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona ... Lekarz godny polecenia .. Pól godzinki i znikł największy problem mojego zycia :)) lekarz bardzo miły , konkretny, doświadczony ,,, nie czułam żadnego wstydu czy skrępowania... Dziękuje ze znow sie uśmiechem moge normalnie chodzić , biegać i cieszyć sie życiem .... Naprawdę polecam pana doktora ,,, pozdrowienia dla asystenta ( rownież bardzo miły i bardzo młody no i przystojny. :)))
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Maciej Turek

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie
Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Lekarz z powołania świetny specjalista 😉 polecam każdemu profesjonalista pod każdym względem 😉podczas wizyty dokładnie wytłumaczy w czym rzecz i zaopiekuje się pacjentem w stu procentach polecam
Opinia dodana przez: Emil Pruchnik

lek. med. Wojciech Piwek

Ortopeda, Traumatolog

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem (doktorem). Bardzo szczegółowy i skrupulatny. Opiekuńczo podchodzi do pacjęta.

lekarz Jarosław Jabłoński

Szpital Wojewódzki nr . 2
Rzeszów

Doktor Jabłoński to świetny ortopeda.W ubiegłym roku wymienił mi staw kolanowy . Noga sprawuje się rewelacyjnie. Bardzo polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Grazyna

lek. dent. Halina Lech

Chirurg stomatolog

Królewska 34
35-616 Rzeszów

Najlepszy specjalista w wyrywaniu zębów, korzeni, ósemek ... - a wydarłam ich kilkanaście u różnych stomatologów. Pani doktor pozostawia wszystkich w tyle - jest najlepsza !!! Robi to bezboleśnie i nawet się trudno zorientować w którym momencie jest już po zabiegu - perfekcja w najwyższym wydaniu .... POLECAM
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Robert Podlasek

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Świetny lekarz, z powołaniem, bardzo dobry specjalista, fachowiec w swoim zawodzie. Życzliwy dla pacjentów. Trafnie stawia diagnozy i potrafi ustawić cykle leczenia. Świetny organizator jako ordynator oddziału chirurgii. Zawdzięczam mu powrót mojego męża do zdrowia.
Opinia dodana przez: Stanisława Kwiecińska

lekarz Piotr Dobrucki

Wiosenna 23
35-303 Rzeszów

Świetny lekarz i specjalista w swoim zawodzie. Jest zarówno bardzo kompetentny jak i życzliwie nastawiony do pacjenta. Udziela szczegółowych informacji, dba o swoich pacjentów i naprawdę stara się pomagać pacjentom. Podejmuje zdecydowane i trafne decyzje co do leczenia. Jestem mu wdzięczna za wyciągnięcie mojego męża z ciężkiej sytuacji chorobowej.
Opinia dodana przez: Stanisława Kwiecińska

lekarz Łukasz Białek

SPZOZ NR1 w Rzeszowie
Szpital Miejski im. Jana Pawła II ul. Rycerska 4
35-051 Rzeszów

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, uratował mi kolano po innym ortopedzie , również leczy tate i operacje przebiegły pomyślnie . Doktor jest miły, empatyczny i konkretny ! Polecam każdemu
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Marcin Jaszczuk

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Wspaniały, profesjonalny lekarz. Pacjent czuje się u doktora pewnie i bezpiecznie, bo wcześniej jest dokładnie poinformowany o operacji. Na oddziale ortopedii pełny komfort dla pacjenta, zero bólu, personel na każde skinienie. Wielkie podziękowania dla cudownego Doktora M. Jaszczuka i jego asystentów oraz całego personelu !!!!!!! Wszystkim osobom, które mają problemy ortopedyczne, a szczególnie chore kolana polecam kontakt z dr Jaszczukiem.. Z poważaniem i ogromną wdzięcznością,
Opinia dodana przez: Barbara

Paweł Bilski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Rzeszów

Wspanialy lekarz, profesjonalizm i ludzkie podejscie do pacjenta. Nie zostawil nas w bardzo trudnej sytuacji, wrecz przeciwnie robil wszystko zeby leczenie zakonczylo sie pomyslnie i tak tez sie stalo. Polecamy, bo malo dzis takich lekarzy, ktorzy chca pochylic sie nad pacjentem, wtedy kiedy sytuacja dla rodzica wydaje sie ciezka, a Pan doktor umial po ludzku doradzic i doprowadzic leczenie do konca. POLECAMY
Opinia dodana przez: Cyprian

dr Janusz Skorupka

Chirurg onkolog

NZOZ Asklepios
Podwislocze 22 A
Rzeszów

Pan doktor Janusz Skorupka ponad 10 lat temu operował guzki "oknkologiczne" u mojej żony. Wszystko zakończyło się bardzo dobrze i tak jest do dzisiaj. Bardzo dobry i doświadczony lekarz, ma odpowiednie podejście do pacjentów, bardzo normalny, miły i pomocny, a do tego profesjonalista.
Opinia dodana przez: Mielczanin

Marek Szpunar

Chirurg naczyniowy

Rzeszów

Polecam dr Marka Szpunara. Operował mi żylaki w jednej nodze. Operacja przebiegła pomyślnie, brak komplikacji. Z pewnością ma dużą wiedzę, bardzo miły lekarz, zainteresowany pacjentem, także po zabiegu.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Marek Bieryło

Gabinet
ul. Mikołajczyka 12 lok. 91
35-209 Rzeszów

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Spokojny cierpliwy dla pacjenta i wyrozumiały. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Elżbieta

Alfred Orlowski

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

siedliska
36-041 Rzeszów

Prawdziwy lekarz z powołania a takich coraz mniej. Nigdy nie podchodzi obojętnie do pacjetów, zawsze życzliwy, miły, do wszystkich pacjentów podchodzi z wielką troską. Wszystko dokładnie tłumaczy, interesuje się stanem swoich pacjentów przed i po zabiegu. Dr Orłowskiego mogę polecić z czystym sumieniem to świetny lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Adam
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Chirurg ortopeda
                                       lek. med. Jerzy Michał Bober

lek. med. Jerzy Michał Bober

Chirurg ortopeda

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Super lekarz i specjalista w swoim fachu, bardzo pomocny, godny polecenia.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Grzegorz Inglot

Traumatolog, Ortopeda

ORTOPEDA
Rejtana 10
35-505 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia. Doktor przeprowadzil ciezka operacje zlozenia raczki corki w stawie lokciowym po upadku z konia. Czeka nas jeszcze rehabilitacja ale bedzie dobrze. Wielkie podziekowanie i uznanie dla Doktora
Opinia dodana przez: Irena

dr Rafał Rylski

Chirurg onkolog

Rzeszów

godny zaufania, lekarz z powołania, nie myślcie, że ,,słodzę", ja tak myślę naprawdę. Polecam wszystkim, którzy potrzebują zaufanego, dobrego lekarza, który nie tylko pomoże ale też podniesie ,,na duchu".
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Mateusz Dymek

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Prywatny Gabinet Lekarski
Słowicza 87
36-021 Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wykonanego przez Pana doktora Mateusza Dymka, szczerze polecam za pełen profesjonalizm, za podejście do pacjenta, jeden z najlepszych lekarzy, których spotkałam w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Roman Mierzwa

Iranka Osmeckiego 4 b
35-506 Rzeszów

Wspaniały lekarz ze świetnym podejściem do pacjentów,. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, tego, że sprawdza każdą ewentualność i szuka przyczyn dolegliwości.
Opinia dodana przez: Marta