Pan doktor Dymek to profesjonalny, uzdolniony manualnie chirurg szczękowy. Jestem pacjentem pana Mateusza od ponad 6 lat i zawsze jestem bardzo zadowolony z jego sposobu leczenia. Ostatnio bezboleśnie i sprawnie wkręcił mi 2 implanty zębowe. Wszystkim polecam tego doktora.

Chciałam bardzo podziękować temu doktorowi za przywrócenie uśmiechu. Moje żeby są teraz bez zastrzeżeń, piekne. Na każdej wizycie spokojnie i rzeczowo mialam wytlumaczone co mnie czeka. Polecam wszystkim. Malgorzata

Bardzo polecam dr Dymka. Jest profesjonalistą a przy tym sympatycznym człowiekiem , chętnie idzie się do niego na wizytę.

Miałam ostatnio usuwana osemke u tego dentysty i jestem pod wrażeniem jak można sprawnie i bezboleśnie to zrobić. Mam porównanie bo 2lata temu usuwalam zęba u innej pani doktor i to był koszmar. Wszystkim polecam tego lekarza bo ma na prawde super rękę do chirurgii.

nie polecam tego stomatologa ,nigdy się nie spodziewałam że tak można potraktować pacjenta ,pojechałam do szpitala gdzie na moje nieszczęście ten lekarz miał dyżur i po prostu drwił ze mnie nie udzielił mi wystarczającej pomocy chociaż wiedział że może się to źle skończyć ...lekarz który niema powołania nie jest lekarzem...