lekarz Krzysztof Freygant

Już dawno nie trafiłam na tak kompetentnego lekarza. Jestem po usunięciu pęcherzyka żółciowego który przeprowadził Pan doktor. Oceniam bardzo wysoko ponieważ czułam się wysłuchana , dostałam odpowiedzi na wszystkie zadane pytania, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Polecam serdecznie. Profesjonalizm, kompetencje i życzliwość tego lekarza sprawiają, że nawet tak stresujący i trudny czas przed zabiegiem i po jest dla pacjenta łatwiejszy.

Polecam dr Freyganta, super empatyczny i normalny chirurg. Operacja piersi przebiegła bardzo sprawnie, szef na piersi zrobiony precyzyjnie i estetycznie a to dla kobiety bardzo ważne.

Z czystym sumieniem polecam Pana Krzysztofa. Profesjonalizm w każdym calu. Od razu na wizycie zaproponował 2 zabiegi, które w niedługim czasie wykonał. Pan Doktor wszystko wyjaśnił. Podczas pobytu w szpitalu, zarówno przed jak i po zabiegu odpowiadał na wszystkie pytania, zmienił również opatrunek, a po pewnym czasie usunął szwy. Lekarz troskliwy o pacjenta, uprzejmy, miły. Każdemu polecam takiego chirurga :)

Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do brata podczas operacji przepukliny brzusznej i podczas całego pobytu w szpitalu. Polecam z całego serca i dziękuję za opiekę.

Pan Doktor Krzysztof jest doskonałym chirurgiem i wspaniałym człowiekiem, bardzo interesuje się pacjentem na każdym etapie leczenia. Jest bardzo miły, zawsze uśmiechnięty, zawsze można o wszystko zapytać. Jestem po zabiegu i cieszę się, że trafiłam na tak znakomitego specjalistę. Jeszcze raz za wszystko dziękuję Panie Doktorze.

Pan Doktor pełen empatii w stosunku do pacjenta, niesamowite podejście do każdego, świetny specjalista. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo miły doktor. Po zabiegu czuję się dobrze. W szpitalu doktor opiekował się pacjentami. Cieszę się, że to na niego trafiłam.

Pan Doktor jest świetnym chirurgiem onkologiem i empatycznym człowiekiem. Serdecznie dziękuję za opiekę.

Polecam! Lekarz kompetentny, całościowo dba o pacjenta, dobry kontakt. Oby więcej takich lekarzy z powołania.