Chirurg Ogólny Rzeszów

- 69 lekarzy

lek. med. Antoni Bazielich

Chirurg ogólny, Proktolog

liczba opinii: 20

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

wizyta już od 150
Średnia ocen: 4,4/5
Pan Doktor sumienny, pomocny. Leczył mojego Tatę, wdrożył odpowiednia szybką diagnostykę, leczenie i później badania kontrolne. Wizyty na NFZ konkretne, Pan Doktor życzliwie podchodzi do pacjenta i jego rodziny, tłumaczy szczegolowo i prostym językiem dostępne możliwości leczenia również te bardziej nowoczesne. Cała rodzina jest wdzięczna Panu Doktorowi za cały proces leczenia Taty. Jesteśmy zdruzgotani po dzisiejszej probie umówienia się na wizytę informacja ze Pan Doktor już nie pracuje w naszym ...
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Tadeusz Fedus

Chirurg ogólny, Urolog

liczba opinii: 19

Gabinet
Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Średnia ocen: 3,1/5
Jestem po zabiegu zrobionym przez Pana Doktora Tadeusza POLECAM !!! Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ FACHOWIEC WIELKIEJ KLASY!!!!! OBY WIĘCEJ BYŁO TAKICH LEKARZY Wracam do zdrowia i to dzięki Panu Doktorowi Sam robił mi zabieg był wieczorem spytać jak się czuję i to Jego słynne "jest dobrze i będzie dobrze" daje człowiekowi "doping" i wiarę że się wróci w pełni do zdrowia . Panie Doktorze niech Pan Bóg ma Pana i Pana ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Jacek Pszeniczny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

liczba opinii: 16

P.C.R. "Amazonka"
Chopina 2
35-055 Rzeszów

Średnia ocen: 3,9/5
Lekarz na początku wizyt prywatnych sprawiał wrażenie uprzejmego, doświadczonego w zakresie chirurgii ogólnej jamy brzusznej, któremu można było zaufać, dlatego zdecydowałam się na laparoskopowe usunięcie woreczka żółciowego. Pan doktor w czasie operacji spowodował jatrogenne uszkodzenie dróg żółciowych. Po zabiegu skarżyłam się na silny ból w jamie brzusznej, który lekarz ignorował. W czwartej dobie po zabiegu, lekarz zdecydował o wpisaniu mnie do domu. Mając już wypis w ręce i wychodząc z ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Piotr Małek

Chirurg ogólny, Proktolog

liczba opinii: 12

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul Cegielniana 38
Rzeszów

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem bardzo zadowolona ... Lekarz godny polecenia .. Pól godzinki i znikł największy problem mojego zycia :)) lekarz bardzo miły , konkretny, doświadczony ,,, nie czułam żadnego wstydu czy skrępowania... Dziękuje ze znow sie uśmiechem moge normalnie chodzić , biegać i cieszyć sie życiem .... Naprawdę polecam pana doktora ,,, pozdrowienia dla asystenta ( rownież bardzo miły i bardzo młody no i przystojny. :)))
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Krzysztof Freygant

Chirurg ogólny

liczba opinii: 11

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

Średnia ocen: 4,8/5
Wspaniały lekarz! Podejście do pacjenta zarówno podczas konsultacji jak i pobytu w szpitalu na najwyższym poziomie. Interesuję się pacjentami, odpowiada na każde pytanie. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy!! I do tego wybitny specjalista!! Polecam z całego serca!!
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Alfred Orlowski

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

liczba opinii: 11

Gabinet
siedliska
36-041 Rzeszów

Średnia ocen: 4,6/5
Prawdziwy lekarz z powołania a takich coraz mniej. Nigdy nie podchodzi obojętnie do pacjetów, zawsze życzliwy, miły, do wszystkich pacjentów podchodzi z wielką troską. Wszystko dokładnie tłumaczy, interesuje się stanem swoich pacjentów przed i po zabiegu. Dr Orłowskiego mogę polecić z czystym sumieniem to świetny lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Jan Flakiewicz

Chirurg ogólny

liczba opinii: 10

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDICOR"
Piłsudskiego 34
35-001 Rzeszów

Średnia ocen: 3,7/5
Witam , nie polecam Pana doktora... mój narzeczony liczył na doskonałą pomoc i poradę, niestety się zawiedliśmy, lekarz wziął za wizyte 200 zł, wizyta trwała 10 minut ,zero pomocy i jakich kolwiek porad , jedyne co powiedzial doktor to operacja ,ale po innych opiniach to wszystkich ludzi pd razu kieruje na operacje... nie polecam ,są lepsi specjaliści
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Andrzej Międlar

Chirurg ogólny

liczba opinii: 7

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Doktor Międlar uratował mi życie. Gdyby nie jego natychmiastowa i profesjonalna pomoc w środku nocy gdy pękła mi tętnica wątrobowa i straciłam mnóstwo krwi, dawno by mnie nie było. Operacja trwała 4 godziny. Dziękuję po prostu. Do tej pory inni fachowcy pytają, kto dokonał takiego cudu. Ania K.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Zbigniew Pietrzak

Chirurg ogólny

liczba opinii: 7

szpital mieski rzeszow

Rzeszów

Średnia ocen: 3,7/5
Nie polecam !! Tragiczny lekarz ( o ile można go tak nazwać ) . Odmówił mi pomocy dlatego że nie jestem zaszczepiona i bezczelnie potrafił powiedzieć że jak krwawie to " trudno" i że w życiu mnie nie przyjmie na oddział jak się nie zaszczepie? Co to wgle ma być !! Tępić takich lekarzy i zgłaszać odrazu !!!!
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,3/5
Bardzo dobry i dokładny lekarz jakich mało.
Dziękuję mu za to że mimo bolących żylaków przez 30 lat jego fachowej opieki i leczeniu uniknąłem operacji.

Operował mnie duże znamię bez najmniejszego bólu i mimo że na plecach to zrobił to tak dokładnie że nie ma najmniejszego śladu.

Jestem mu bardzo wdzięczny że dba o pacjęta bardziej niż o siebie.
Opinia dodana przez: Antoni

Chirurdzy ogólni w RzeszowieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat