Chirurg Ogólny Rzeszów

lekarz Tadeusz Fedus

Chirurg ogólny, Urolog

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Jestem po zabiegu zrobionym przez Pana Doktora Tadeusza POLECAM !!! Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ FACHOWIEC WIELKIEJ KLASY!!!!! OBY WIĘCEJ BYŁO TAKICH LEKARZY Wracam do zdrowia i to dzięki Panu Doktorowi Sam robił mi zabieg był wieczorem spytać jak się czuję i to Jego słynne "jest dobrze i będzie dobrze" daje człowiekowi "doping" i wiarę że się wróci w pełni do zdrowia . Panie Doktorze niech Pan Bóg ma Pana i Pana ...

lek. med. Antoni Bazielich

Chirurg ogólny, Proktolog

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

wizyta już od 150
Pan Doktor sumienny, pomocny. Leczył mojego Tatę, wdrożył odpowiednia szybką diagnostykę, leczenie i później badania kontrolne. Wizyty na NFZ konkretne, Pan Doktor życzliwie podchodzi do pacjenta i jego rodziny, tłumaczy szczegolowo i prostym językiem dostępne możliwości leczenia również te bardziej nowoczesne. Cała rodzina jest wdzięczna Panu Doktorowi za cały proces leczenia Taty. Jesteśmy zdruzgotani po dzisiejszej probie umówienia się na wizytę informacja ze Pan Doktor już nie pracuje w naszym ...
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Jacek Pszeniczny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

P.C.R. "Amazonka"
Chopina 2
35-055 Rzeszów

Lekarz na początku wizyt prywatnych sprawiał wrażenie uprzejmego, doświadczonego w zakresie chirurgii ogólnej jamy brzusznej, któremu można było zaufać, dlatego zdecydowałam się na laparoskopowe usunięcie woreczka żółciowego. Pan doktor w czasie operacji spowodował jatrogenne uszkodzenie dróg żółciowych. Po zabiegu skarżyłam się na silny ból w jamie brzusznej, który lekarz ignorował. W czwartej dobie po zabiegu, lekarz zdecydował o wpisaniu mnie do domu. Mając już wypis w ręce i wychodząc z ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Piotr Małek

Chirurg ogólny, Proktolog

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul Cegielniana 38
Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona ... Lekarz godny polecenia .. Pól godzinki i znikł największy problem mojego zycia :)) lekarz bardzo miły , konkretny, doświadczony ,,, nie czułam żadnego wstydu czy skrępowania... Dziękuje ze znow sie uśmiechem moge normalnie chodzić , biegać i cieszyć sie życiem .... Naprawdę polecam pana doktora ,,, pozdrowienia dla asystenta ( rownież bardzo miły i bardzo młody no i przystojny. :)))
Opinia dodana przez: Ewa

Alfred Orlowski

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

siedliska
36-041 Rzeszów

Prawdziwy lekarz z powołania a takich coraz mniej. Nigdy nie podchodzi obojętnie do pacjetów, zawsze życzliwy, miły, do wszystkich pacjentów podchodzi z wielką troską. Wszystko dokładnie tłumaczy, interesuje się stanem swoich pacjentów przed i po zabiegu. Dr Orłowskiego mogę polecić z czystym sumieniem to świetny lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Jan Flakiewicz

Chirurg ogólny

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDICOR"
Piłsudskiego 34
35-001 Rzeszów

Witam , nie polecam Pana doktora... mój narzeczony liczył na doskonałą pomoc i poradę, niestety się zawiedliśmy, lekarz wziął za wizyte 200 zł, wizyta trwała 10 minut ,zero pomocy i jakich kolwiek porad , jedyne co powiedzial doktor to operacja ,ale po innych opiniach to wszystkich ludzi pd razu kieruje na operacje... nie polecam ,są lepsi specjaliści
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Andrzej Międlar

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Doktor Międlar uratował mi życie. Gdyby nie jego natychmiastowa i profesjonalna pomoc w środku nocy gdy pękła mi tętnica wątrobowa i straciłam mnóstwo krwi, dawno by mnie nie było. Operacja trwała 4 godziny. Dziękuję po prostu. Do tej pory inni fachowcy pytają, kto dokonał takiego cudu. Ania K.

lekarz Zbigniew Pietrzak

szpital mieski rzeszow

Rzeszów

Bardzo dobry, kompetentny i godny polecenia lekarz. Otwarty na pacjenta. Fachowy. Mimo wielu obowiązków na Oddziale ( Pan doktor jest Ordynatorem ) zawsze znajdzie czas dla pacjenta.
Bardzo dobry i dokładny lekarz jakich mało.
Dziękuję mu za to że mimo bolących żylaków przez 30 lat jego fachowej opieki i leczeniu uniknąłem operacji.

Operował mnie duże znamię bez najmniejszego bólu i mimo że na plecach to zrobił to tak dokładnie że nie ma najmniejszego śladu.

Jestem mu bardzo wdzięczny że dba o pacjęta bardziej niż o siebie.
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Krzysztof Freygant

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

Niezwykle uprzejmy człowiek i wspaniały chirurg
Polecam Pana Doktora każdemu dla kogo jest ważny szybki powrót do zdrowia i dobre samopoczucie w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Piotr

Chirurdzy ogólni w Rzeszowie