Chirurg Ogólny Rzeszów

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

wizyta już od 150
Pan Doktor sumienny, pomocny. Leczył mojego Tatę, wdrożył odpowiednia szybką diagnostykę, leczenie i później badania kontrolne. Wizyty na NFZ konkretne, Pan Doktor życzliwie podchodzi do pacjenta i jego rodziny, tłumaczy szczegolowo i prostym językiem dostępne możliwości leczenia również te bardziej nowoczesne. Cała rodzina jest wdzięczna Panu Doktorowi za cały proces leczenia Taty. Jesteśmy zdruzgotani po dzisiejszej probie umówienia się na wizytę informacja ze Pan Doktor już nie pracuje w naszym ...
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Tadeusz Fedus

Urolog, Chirurg ogólny

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Skoro pisze to tylko dlatego że trafiłem do dr Fedusa w innym razie mojego wpisu by już nie było. Operator fantastyczny z niebywałą wiedzą a jeśli chodzi o sposób bycia to myślę, że zawsze ktoś będzie miał jakieś ale. Jeśli ktoś ma problem urologiczny to nie polecę nikogo innego. Dzięki doktorze.
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Piotr Małek

Proktolog, Chirurg ogólny

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul Cegielniana 38
Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona ... Lekarz godny polecenia .. Pól godzinki i znikł największy problem mojego zycia :)) lekarz bardzo miły , konkretny, doświadczony ,,, nie czułam żadnego wstydu czy skrępowania... Dziękuje ze znow sie uśmiechem moge normalnie chodzić , biegać i cieszyć sie życiem .... Naprawdę polecam pana doktora ,,, pozdrowienia dla asystenta ( rownież bardzo miły i bardzo młody no i przystojny. :)))
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jacek Pszeniczny

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

P.C.R. "Amazonka"
Chopina 2
35-055 Rzeszów

Do Pana Doktora na konsultacje trafiłam z polecenia w recepcji Centrum Medycznego MEDYK na ul. Szopena, po wcześniejszym wykryciu problemu na zdjęciu USG na izbie przyjęć w szpitalu na przeciwko. Wizyta odbyła się po kilku tygodniach oczekiwania, jednak jak się okazało- warto było czekać. Doktor rzeczowo wyjaśnił co jest na zdjęciu i jakie kroki należy podjąć, aby pozbyć się problemu. Wyznaczył szybko termin zabiegu laparoskopowego w szpitalu Pro-Familia wykonywanego na ...
Opinia dodana przez: Karolina

Alfred Orlowski

Wizyty domowe, Chirurg ogólny

siedliska
36-041 Rzeszów

Prawdziwy lekarz z powołania a takich coraz mniej. Nigdy nie podchodzi obojętnie do pacjetów, zawsze życzliwy, miły, do wszystkich pacjentów podchodzi z wielką troską. Wszystko dokładnie tłumaczy, interesuje się stanem swoich pacjentów przed i po zabiegu. Dr Orłowskiego mogę polecić z czystym sumieniem to świetny lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Jan Flakiewicz

Chirurg ogólny

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDICOR"
Piłsudskiego 34
35-001 Rzeszów

Polecam wszystkim p. Doktora jest to czlowiek z powolania oddany pracy zawsze ma czas dla pacenta nigdy nie przejdzie obojetnie to dzieki doktorowi dzisiaj moge chodzic kompetentny czlowiek na wlasciwym miejscu oby takich wiecej bylo specjalistow jeszcze raz bardzo dziekuje .
Opinia dodana przez: Angelina

dr n. med. Andrzej Międlar

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Doktor Międlar uratował mi życie. Gdyby nie jego natychmiastowa i profesjonalna pomoc w środku nocy gdy pękła mi tętnica wątrobowa i straciłam mnóstwo krwi, dawno by mnie nie było. Operacja trwała 4 godziny. Dziękuję po prostu. Do tej pory inni fachowcy pytają, kto dokonał takiego cudu. Ania K.

lekarz Zbigniew Pietrzak

szpital mieski rzeszow

Rzeszów

Bardzo dobry, kompetentny i godny polecenia lekarz. Otwarty na pacjenta. Fachowy. Mimo wielu obowiązków na Oddziale ( Pan doktor jest Ordynatorem ) zawsze znajdzie czas dla pacjenta.
Bardzo dobry i dokładny lekarz jakich mało.
Dziękuję mu za to że mimo bolących żylaków przez 30 lat jego fachowej opieki i leczeniu uniknąłem operacji.

Operował mnie duże znamię bez najmniejszego bólu i mimo że na plecach to zrobił to tak dokładnie że nie ma najmniejszego śladu.

Jestem mu bardzo wdzięczny że dba o pacjęta bardziej niż o siebie.
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Robert Schwarz

NZOZ "MATI-MED"
Stefana Starzyńskiego 5A
35-508 Rzeszów

Pan Robert Schwarz – specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej - to człowiek życzliwy a lekarz znakomity (!) w diagnozie i leczeniu nawet „najczarniejszej” miażdżycy. Szczęśćiarz jestem, bo trafiłem na Pana doktora w Rzeszowskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej i dzisiaj nie tylko chodzę, ale mając 70 lat zdrów wykręcam rowerem tysiące kilometrów po Podkarpaciu.
Panie Doktorze – dziękuję za odzyskaną radość życia!

Zdzisław Dziedzic
Opinia dodana przez: Zdzisław

Chirurdzy ogólni w Rzeszowie