lekarz Krzysztof Freygant

Polecam doktora. Podejście do pacjenta podczas konsultacji jak i pobytu w szpitalu na najwyższym poziomie. Uprzejmy, miły, kompetentny :) LEKARZ NA 5 !!

Polecam doktora.
Uprzejmy, miły, kompetentny :)
LEKARZ NA 5 !!

Wspaniały lekarz. Super podejście do pacjenta - tak w przychodni jak i w oddziale szpitalnym. Pełna kompetencja. Wszystko dokładnie tłumaczy. Przy takim lekarzy pacjent czuję się komfortowo. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz! Podejście do pacjenta zarówno podczas konsultacji jak i pobytu w szpitalu na najwyższym poziomie. Interesuję się pacjentami, odpowiada na każde pytanie. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy!! I do tego wybitny specjalista!! Polecam z całego serca!!

Świetny chirurg. Profesjonalne podejście do pacjenta. Pobyt w szpitalu, czas przed i po operacji wspominam bardzo miło.Polecam.

Polecam Pana doktora. Podejście do pacjenta profesjonalne. Opieka przed i po zabiegu na najwyższym poziomie. Dziękuję za opiekę.

PAN DOKTOR MIŁY GRZECZNY Z BARDZO DOBRYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY ODPOWIE NA KAŻDE PYTANIE W SZPITALU PRZED I PO ZABIEGU INTERESUJE SIR PACJENTEM... NAPRAWDĘ JEŚLI GDZIEŚ NA WIZYTĘ CZY ZABIEG TO TYLKO DO DR KRZYSZTOFA

Jesli ktos ma bardzo ciezka fizycznie prace, to nie polecam pana doktora, bo u niego max l4 po operacji na przepukline to 2m-ce. Medycyna pracy nie przepuszcza i wraca delikwenta na chorobowe.

Niezwykle uprzejmy człowiek i wspaniały chirurg Polecam Pana Doktora każdemu dla kogo jest ważny szybki powrót do zdrowia i dobre samopoczucie w trakcie leczenia.

Niezwykle uprzejmy człowiek i wspaniały chirurg

Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm :) Najlepszy chorurg jakiego znam. Pan doktor rzeczowy, konkretny i zna sie na rzeczy.