dr n. med. Jerzy Michalak

Urolog

Zdecydowanie polecam. Od kilku lat jestem pod jego opieką. Strasznie zabiegany człowiek(dyżury, pacjenci, operacje, zastanawiam się, kiedy śpi ;P ), ale zawsze znajdzie dla każdego czas, dosłownie dla każdego. Był jedyną osobą, która żywo zainteresowała się moim przypadkiem :"wodonercze lewej nerki" i jedyną, która zdecydowała się podjąć plastyki tej nerki (nerka nadawała się do usunięcia jednym słowem (15% względna funkcja), ale stwierdził że młody wiek (24 lata) może jeszcze wiele zdziałać :)). Jestem mu do dzisiaj bardzo wdzięczny (stan nerki poprawia się powoli ale widocznie). Także jeszcze raz polecam.

Bardzo kompetentny jako specjalista.Leczenie trwało dość szybko a co najważniejsze leki i metody leczenia które zlecił lekarz były w przestępnej cenie. Godny polecenia fachowiec!

Godny polecenia fachowiec!

To mój ulubiony lekarz. Zna się na tym co robi, miły uprzejmy do tego fantastyczny jako człowiek. Polecam

Wciąż poszukujesz "Urolog Lublin"?

Romera 57
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin
Zana 29/XVIII
20-601 Lublin
Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich " COR-LAR-MED"
ulica Aleje Racławickie 23
20-904 Lublin