lekarz Jerzy Nawrocki

2,2
2,4
2,6

Indywidualne i empatyczne podejście do każdego pacjenta. Śmiech. Lekarz nastawiony na pieniądze, a nie na leczenie. Nie polecam.

Wizyta na NFZ w klinice z otworem w plamce czwartego stopnia, zmiana długotrwała. Operację przeprowadził prof.

Ja również mając nadzieje na pomoc prof.Nawrockiego wybrałam się z moja mama z Gdanska do Łodzi .Już pierwsze wrażenie było bardzo negatywne.Lekarz wyglądał jakby właśnie wstał z drzemki-wymięty ,nieswiezy fartuch i brudna maseczka.Wizyta trwała około 5-7min.-badania,które przywiozłam nie spotkały się z żadnym zainteresowaniem,a okulista był bardzo znudzony .Zapłaciłam 400 złotych -właściwie za nic,bo nic z tej wizyty nie wynikalo-niczego nowego się nie dowiedziałam,a jedyna odpowiedzią na moje pytania bylo słowo głupstwa wypowiedziane zniecierpliwionym tonem.Jestem również od wielu lat lekarzem innej specjalnosci,ale moje sumienie i etyka zawodowa nie pozwalają mi postępować z pacjentami ,tak ,jak pan profesor.Może dlatego mam tylko doktorat !Mimo pozytywnych opinii nie polecałabym tego okulisty nikomu-moje wrażenia po wizycie to rozgoryczenie,złość i niesmak.

Ja polecam z całego serca. Zgłosiłam się z rozwarstwieniem siatkówki na skutek retinopatii cukrzycowej. Wcześniej byłam u 3 innych lekarz i rozkładali ręce. Profesor szybko zareagował, po dwóch dniach zaczęłam laseroterapię, po miesiącu miałam pierwszą operację. Wszystko w ramach NFZ. Nie rozgaduje się, jest rzeczowy, wprost mówi jakie są rokowania i co będzie najlepszym rozwiązaniem. Wizyta może i krótka, ale w poczekalni pacjenci z całej Polski, rozmowa z każdym przez 30 minut byłaby nonsensem, tym bardziej że profesor prowadzi konsultacje w wolnym czasie pomiędzy robieniem operacji. Zapewniam że jest genialnym chirurgiem, kompanem do rozmowy nie musi być. W gabinecie miła obsługa, w cenie wizyty kompleksowe badania. Nie miałam też problemu z dokumentacją medyczną czy wystawianiem dokumentów dla Zusu. Regularnie wracam na badania kontrolne.

Po informacjach w mediach, że łódzcy okuliści, jako drudzy na świecie po Japończykach, zastosowali innowacyjną metodę ratowania wzroku pacjentom chorującym na cukrzycę oraz usłyszawszy jaką renomą cieszy się prof. Nawrocki udaliśmy się do niego z retinopatią cukrzycową. Wizyta trwała może 10min. Podczas wizyty ciągle ziewał, nie zerknął nawet na przyniesioną do konsultacji dokumentację i zdjęcia oka. Nie popatrzył do oka, tylko na badania zrobione na miejscu. Stwierdzenie, że z okiem prawym nic się nie da zrobić, a oko lewe obserwować czy wzrok nie ulega pogorszeniu, bo przez osiem miesięcy, żadne zastrzyki Avastinu i Ealya nie przyniosły skutku. Wizyta prywatna, trwająca ok. 10 minut!. Koszt 300,00 zł - ale już bez ziewania. Nic konkretnego nie uzyskaliśmy. Odradzam, Próbowałam dowiedzieć się czegoś więcej i zaczęłam zadawać pytania: co powinnam robić, czy tylko teraz nie ma powodu do operacji, czy w przyszłości powinnam się tej operacji poddać i co mnie w ostateczności czeka, biorąc pod uwagę, że widzę coraz gorzej. Odpowiedzi ogólnikowe nic konkretnego, tylko czekać i obserwować. Mogę powiedzieć, aby szukać kogoś dużo lepszego i omijać Pana "profesora"