lekarz Jerzy Olszewski

Psychiatra

Lekceważący stosunek do pacjenta.Wizyta 10 min. i "następny".Bez zlecenia badań i wywiadu "od ręki" przepisał mi lek przeciwpadaczkowy,który "ma panią uspokoić i będzie się pani dobrze po nim spało",to jest Tegretol.Nigdy nie chorowałam i nie choruję na padaczkę.Jestem po hospitalizacji,gdzie przeprowadzono mi dokładne badania i zalecono dalsze leczenie w poradni.A tu lekarz,który nawet nie słucha z jakimi objawami przyszłam po pomoc,wypisuje lek,który jak się dowiedziałam, w moim stanie,nie ma racji stosowania go.Do tego 100 procent płatny!Pominę fakt,że są zamienniki tego leku,refundowane,o tym się dowiedziałam.Nawet nie wytłumaczył swojej diagnozy ani działania leku.Choruję na serce,ten lek,był dla mnie bardzo niebezpieczny.Absolutnie nikomu nie polecam tego lekarza.Wizyta u niego tylko pogorszyła mój stan zdrowia,a przecież nie po to się idzie do psychiatry i do tego czeka się na termin przyjęcia.Jakby było mało spóźnia się regularnie ponad godzinę do pracy.Poczułam się u tego lekarza,jak intruz,taśmowo "załatwiany".

Byłam 2 razy na wizycie i zdecydowanie nie polecam tego lekarza.Brak dokladnego wywiadu,brak wyjaśnień.Wizyta krótka.Potwierdzam brak zainteresowania pacjentem.Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Piotrków Trybunalski"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Przedborska 10 lok. 8a