prof. dr hab. n. med. Jerzy Osemlak

Ortopeda dziecięcy

2,1

Ten lekarz jest nieodpowiedzialny. Miałam z nim do czynienia w DSK w Lublinie. Jest on bardzo nieprzyjemny i nie ma kontaktu z ludzmi.

Najgorszy lekarz terrorysta ...! Bez kasy nie idziesz ! Moja córka nigdy swego brzucha nie pokarze przez tego szaleńca . To największy łapówkarz w tym szpitalu a i tak partaczy robotę . Zmarnował mojej córce życie .

czas najwyższy odejść ze szpitala moja córka leżała wszpitalu 2 miesiące nie udało mi się porozmawiać z profesorem ani razu i to wyganianie rodziców na korytarz podczas wizyty istna paranoja za kogo on się uważa

Bardzo dziwny czlowiek-moze i wie co robic i jak pomodz ale tego nie robi.Wydaje mi sie ze robi mu przyjemnosc placz i rozpacz najblizszych ktorzy blagaja go o pomoc choremu.Przerzylam tam koszmar mojego zycia razem z moja malutka coreczka(15 miesiecy).Experymentowal na niej i nie zezwalal na transport do Lepszej kliniki mimo iz sam nie mial pojecia jak Jej pomodz.Nienawisc i zlosc na tego niby lekarza nigdy nie ustapi za te wszystkie cierpienia mojego malenstwa ale i takich z TYTULAMI pan Bog widzi i kiedys osadzi-zal mi Osemlaka jest Demonem.

nie polecam najgorszemu wrogowi tego lekarza

nie polecam najgorszemu wrogowi tego lekarza

nigdy w życiu nie polecę tego Pseudo lekarzyny tytuły zdobył za komuny czyli samo mówi za siebie. Unikajcie tego lekarza jeżeli jest wam miłe życie dziecka

Właśnie dzisiaj 31.05.2010. odbył się pogrzeb niewinnej 11-letniej ofiary umiejętności tego pseudo-profesora

Nigdy więcej nie chcę trafić na takiego lekarza. Eksperymentuje na ludziach!

Nigdy więcej nie chcę trafić na takiego lekarza. Eksperymentuje na ludziach!

fachowiec lekarz godny skrzydeł a jego syn też zna się na rzeczy:)

fachowiec lekarz godny skrzydeł a jego syn też zna się na rzeczy:)

niepowinien wykonywac zawodu lekarza skutki jego interwenci sa szokujace jest nieodpowiedzialny potrafi przeprowadzic zabieg bez wykonywania badan