lekarz Jerzy Ratajski

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Godny polecenia kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego i wzbudza zaufanie

lekarz zadaje mnóstwo pytań aby zdiagnozować chorobę i tu się należy plus ale podchodzi bardziej książkowo niewiem czy brak doświadczenia czy w moim przypadku brak trafnej diagnozy. Przychodzę z kaszlem i katarem leczenie euphorbium do nosa, czynności pielęgnacyjne nosa, tantum verde do gardła,zyrtec najlepszy na wszystko bo dziecko ma alergie za 2 dni kontrola zaplenie płuc. Dwa razy nie trafił z diagnozą i zmieniłam lekarza. Zdrowie dziecka jest dla mnie najważniejsze, teraz moje dziecko trafiło w dobre ręce.

Polecamy w 100% (przy założeniu, że od diagnozy i leczenia jest LEKARZ, a nie rodzic. Oraz, że najważniejsze jest DOBRO DZIECKA, nie samozadowolenie rodziców)

Nie polecam tego .... lekarza jeszcze nic nie pomógł mojemu dziecku.

Nie polecam tego .... lekarza jeszcze nic nie pomógł mojemu dziecku.

Nie polecam tego lekarza... bardzo nie mily...

Nie polecam tego lekarza... bardzo nie mily...

Jedna wielka porażka ! Lekarz który sprawia wrażenie jakby pracował za karę.Zachowuje się jak by miał monopol na wykonywanie zawodu neurologa dziecięcego.Niemiły wręcz odpychający!Nie zlecił żadnych badań pomimo poważnych objawów u mojego dziecka.Nakazał tylko dietę i kazał za jakiś czas się pokazać.Niestety w Tomaszowie jest on jedynym neurologiem dziecięcym.

Lekarz, który nie lubi jak mu się zadaje duzo pytań. Idac do niego człowiek sie zastanawia jaki ma dzis humor, i to niestety od tego humoru zalezy kontakt z rodzicem.Jego metody leczenia opieraja się głównie na zakazach i nakazach. Kompletnie zignorował objawy mojego dziecka, sama musiałam dojśc do tego co może byc mojemu dziecku i wymóc na nim skierowanie do specjalisty.

Bardzao dobry fachowiec, potrafi rzeczowo i skrupulatnie przeprowadzic wywiad z rodzicem. Jego diagnozy sa bardzo trafne. Ostrożnie co do antybiotyków. Bardzo polecam

Super lekarz, godny polecenia. Uwielbiany przez dzieci ale nie koniecznie przez wszystkie matki.

Dość konkretny lekarz lecz czasami niezbyt uprzejmy.

Dość konkretny lekarz lecz czasami niezbyt uprzejmy.