prof. dr hab. n. med. Jerzy Sadowski

Kardiochirurg

Diagnoza kardiologii koszalińskiej-wymiana zastawki aortalnej serca i wstawienie bajpasa, facetowi który w codziennym życiu jest w pełni aktywny, sprawny fizycznie nie mający żadnych(powtarzam żadnych)zewnętrznych objawów nieprawidłowego funkcjonowania serca. Szok! Rozmowy i pytania : komu zawierzyć naprawę swego "silnika"- Internet i....... Kraków prof. Sadowski. Jak nawiązać z nim kontakt. Telefony .. - i wizyta w specjalistycznym centrum leczenia chorób serca i naczyń UNIKORDIA&UNIMEDICA w Krakowie. Bardzo rzeczowa i szczera rozmowa z profesorem, potwierdzająca w pełni diagnozę koszalińską, wyjaśniająca konieczność jak najszybszego wykonania operacji. Wyrażenie przez profesora zgody na operowanie w Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie gdzie jest ordynatorem. Operacja przeprowadzona 4 listopada br. w zespole pod jego kierownictwem (majstersztyk). Tygodniowy pobyt w Krakowie i 3 tygodniowy w Rabce. Minęło 80 dni od operacji a ja (mam 66lat) dzięki super opiece medycznej w Krakowie i Rabce jestem w pełni zdrowy. Profesor poświecił mi tyle czasu ile mógł - za co mu bardzo dziękuję. Dziękuję również Pani lekarz Iwonie Sumara-Stelmach zajmującej sie mną po operacji. Kogo bliżej interesują moje szczegółowe przemyślenia i opinie przed i po operacyjne w kontekście lekarzy i opieki proszę o kontakt na nr 511-267-815.

Nie umiem wyrazić słów wdzięczności za życie mojej mamy Stanisławy Rostoń. Namiar na Profesora znalazłam w internecie szukając pomocy w tętniaku aorty. Jazda z drugiego końca Polski wydawała się karkołomna ale wszystko wskazywało ze tylko ten człowiek może uratować moja mamę. No i intuicja. Spotkanie w miłym centrum Unicardia w Krakowie to szczyt marzeń, mimo długich godzin czekania. Spotkanie z profesorem wielka ostoja spokoju, ciepa cierpliwości na zadawane tysiące pytań i wreszcie decyzja na tak - będzie operował. Po operacji w drugiej dobie uśmiech mamy!!!!! Bo profesor był u niej rano, pogłaskał po starej ręce delikatnie budząc ja . I tak juz zostalo. Zyje i sie usmiecha. Panie Profesorze jest Pan najcudowniejszym lekarzem na swiecie! Dziekuje Ewelina Gałązka

Dzięki temu forum trafiłam z moim Tatą na wizytę do Pana Profesora Sadowskiego. Mogę potwierdzić, że umieszczone opinie pacjentów są wiarygodne. Pan Profesor uratował życie mojemu 71-letniemu Tacie. Za co jesteśmy bardzo bardzo wdzieńczni!!!!! Radości tej nie da się w słowach opisać- jest coś więcej, drugi dar - życie. Do Krakowa przyjechaliśmy aż z Olsztyna, ponieważ operacja niosła ze sobą duże ryzyko. Tata czuje się teraz świetnie!!! Na Jego i Mamy ustach pojawił się znowu uśmiech!!! Anna z Olsztyna

Geniusz. Wspaniały człowiek. znakomity specjalista, uczciwy, perfekcyjny w tym co robi. Świetne podejście do człowieka . Gorąco polecam.

Jeszcze nie widzialam zeby lekarz poswiecil tyle czasu pacjentowi. BYlam w gabinecie z moja mama prawie 2 godziny!!!! Cierpliwie tlumaczyl mojej mamie co ja czeka i co dzieki operacji sie poprawi, rysowal, trzymal ja za reke i ani przez moment nie okazla zniecierpliwienia. Dzis jest w super formie po operacji i biega za wnukami:-)

Pan Profesor jest pelen poswiecenia dla pacjenta, bardzo zyczliwy, cieply i wyrozumialy dla moich problemow. podjal sie bardzo trudnego leczenia mimo 88 lat mojego taty. poddal tate wszystkim mzliwym badanim wcale nie skreslajac go jako potencjalnego pacjenta. dzieki temu dal nam nadzieje na jeszcze pare lat zycia. i za to chociazby jestem wdzieczny.

Pan Profesor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie.Moja zastawka mitralna była w tak złym stanie, że nadawała się jedynie do wymiany na sztuczną. Profesor obiecał, że spróbuje ją naprawić i dokonał tego. Zrobił plastykę mojej zastawki i jest teraz domykalna. Bardzo dziękuję Panie Profesorze! Irena Adamus

Bardzo dziękuję Panie Profesorze!
Irena Adamus

Pan Profesor Sadowski w 2010 roku uratował życie mojemu wujkowi,sytuacja wydawała się beznadziejna,dzięki Profesorowi żyje.Dziękujemy:)

To wspaniały cudowny lekarz, który 12 lat temu uratował mojej mamie życie. To był bardzo trudny dla mnie czas ale dzięki niemu wszystko przebiegło pomyślnie. Dziękuję Panie Profesorze i wszystkim gorąco polecam.

miałam 24 lata kiedy sie dowiedziałam ze muszę podać sie operacji serca bo inaczej nie pożyję gługo byłam przerażona pamiętam jak sie bałam po wyznaczonym terminie operacji poszłam do sekretarjatu i poprosiłam zeby mnie PROFESOR zoperował i zrobił to bez zadnego protestu chociasz nigdy nie byłam jego paciętką i nigdy z nim nie rozmawiałam..DZIĘKUJĘ BO DZIĘKI BOGU I PANU ŻYJĘ..

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Kraków"?

Kraków

dr
Tomasz Myrdko

Szpital Jana Pawła II
Prądnicka 80

Klinika Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie
Kraków