dr n. med. Jerzy Siekiera

Urolog

Wspaniały lekarz, kompetentny, rzeczowy, empatyczny. Lekarz z klasą, do którego ma się zaufanie. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z prostatą.

Pan dr nauk med. JERZY SIEKIERA TO LEKARZ, KTÓRY JEST WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTĄ W DZIEDZINIE CHIRURGII JAK I UROLOGII. JESTEM PACJENTKĄ , KTÓRA MA KONTAKT Z WIELOMA LEKARZAMI I NIE SPOTKAŁAM DRUGIEGO TAKIEGO LEKARZA. LEKARZA ŁĄCZĄCEGO FACHOWOŚĆ, EMPATIĘ, KULTURĘ OSOBISTĄ. ZAWSZE GOTOWY NIEŚĆ POMOC Z OGROMNYM ZANGAŻOWANIEM. TO LEKARZ, KTÓRY POTRAFI Z PACJENTEM PROWADZIĆ DIALOG A NIE WYGŁASZA MONOLOGI. POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA I Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM PANA DR . RENATA PAWELCZAK "INDIANKA"

Bardzo dobry i wspaniały lekarz. Pełen kompetencji,zaangażowania w sprawę pacjenta. Dla niego na pierwszym miejscu jest pacjent.Bardzo serdecznie polecam.

Pan doktor uprzejmy ale zabiegany. W pośpiechu i bez szerszego wgłębiania się w sprawę "rozwiązuje" problem (ostatecznie musiałem iść do innego specjalisty). Pieniądze były najważniejszym elementem wizyty. Ostatnio było głośno o bankructwie firmy pracującej dla Pana doktora. To chyba taki typ - wyciągnąć pieniądze i niech się ludziska sami martwią. Zdecydowanie niie polecam kontaktu.