lekarz Jerzy Sikora

Radiolog

Bardzo NIEMIŁA wizyta. LEKCEWAŻĄCE traktowanie pacjenta. Wizyta prywatna i umówiona na konkretną godzinę, a Pan Doktor sprawiający wrażenie niezadowolonego, że musi wykonać badanie USG. NIEGRZECZNY! OPRYSKLIWY! - to łagodnie powiedziane... Personel natomiast milczeniem zbywa pacjenta i cała sytuację. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ODR na Wróblewskiego 18!

Rzeczowy, dokładny fachowiec. Może zbyt szorstki ale najważniejsze, że doskonały diagnosta. Jego badania USG oraz opisy badan potwierdzają się klinicznie. I chyba o to chodzi. Polecam !

FATALNE ZACHOWANIE, BRAK POSZANOWANIA DLA PACJENTA - TAKI LEKARZ NIE POWINIEN PRACOWAĆ Z LUDZMI. A NA DODATEK BYŁAM NA PRYWATNEJ WIZYCIE CO JEDNAK JEST MAŁO ISTOTNE. STANOWCZO ODRADZAM TEGO "SPECJALISTĘ" A RESZTA PERONELU W PUŁAWACH NA WRÓBLEWSKIEGO TEŻ NIEZBYT MIŁA :(

Doskonały diagnosta. Na podstawie Jego USG przeprowadzono mi operację uszkodzonego stawu barkowego.Polecam tego specjalistę.