lekarz Jerzy Sowa

Laryngolog

żenada nie lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie polecam dla dzieci wogóle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

żenada nie lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie polecam dla dzieci wogóle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

najgorszy lekarz jakiego odwiedziłam z dzieckiem Dziecko miało miec zabieg a on go nie wykonał nakłucie błony bębenkowej odesłał do domu z antybiotykiem a za 3 dni dziecko i tak miało punkcje ucha bez żadnych znieczuleń już nie wspomne nawe że nie zna antybiotyku Auglavin to ma być laryngolog??? NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM

NIE POLECAM

Bardzo dobry i miły lekarz laryngolog. Można poznać po kolejkach jakie ustawiają się do Pana doktora Sowy.

Prawidłowy adres strony laryngologa, Pana Jerzego Sowy to: http://laryngolog-stargard.pl/ tam też można znaleźć aktualne informacje na temat dni i godzin przyjęć.

tam też można znaleźć aktualne informacje na temat dni i godzin przyjęć.

Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Serdecznie pozdrawiam!

Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Serdecznie pozdrawiam!

Jakby nie patrzeć najlepszy laryngolog w Stargardzie.

Jakby nie patrzeć najlepszy laryngolog w Stargardzie.

pan doktor jest laryngologiem,taka informacja jest podawana przez jego żonę, taka informacja znajduje się na tabliczce z jego nazwiskiem znajdujacą sie na drzwiach jego gabinetu. gdy zglosiłam się do niego na prywatną wizytę z bólem ucha usłyszałam, że zajmuje sie płucami, a ja powinnam poszukać laryngologa...bez komentarza...

Nie zgodzę się ze wcześniejszą osobą odnośnie Pana Sowy. Na pewno nie uwierzę w to, że przypisał witaminę C na objaw "plucia krwią"..... Jest to moim zdaniem najlepszy Laryngolog z największym doświadczeniem w Stargardzie Szczecińskim. W dodatku ordynator oddziału i jedyny otolaryngolog w mieście, który przeprowadza operacje na otwartym uchu środkowym. Mnie osobiście wyprowadził z poważnej choroby za co pięknie mu dziękuję!

Mnie osobiście wyprowadził z poważnej choroby za co pięknie mu dziękuję!

Chyba najlepszy laryngolog w Stargardzie

Chyba najlepszy laryngolog w Stargardzie

Odradzam tego lekarza każdemu, nawet wrogowi. Jakiś czas temu zaczołem pluć krwią spojrzałem w lustro zobaczyłem guza, pojechalem do szpitala laryngologicznego gdzie dyżur miał dr Sowa, po zbadaniu a dokładniej po spojrzeniu na gardło z dosyc sporej odległosci dr stwierdził "nie wiem co to jest" i wypisał rutinoscorbin, zadnych dokladniejszych badan. Tego samego dnia pojechalem do szczecina lekarze odrazu zlecili biopsje teraz jestem w trakcie leczenia. Nie wiem co by bylo jakbym posluchal lekarza i zaczoł brac rutinoscorbin. Gratukuje fachury spacjalisto