dr hab. n. med. Jerzy Sułko

Traumatolog, Ortopeda

Wspaniały lekarz, wspaniały specjalista. Doc Sułko przy pomocy gipsiarzy z Prokocimia wyleczyli końsko szpotawe stópki mojego synka, stopień szpotawości 3 prawa stopa i lewa stopa. Mogłabym wypowiadać się cały czas w samych superlatywach.

Najlepszy lekarz na świecie! Zrobił mi operacje nowotworu kości. Zawsze miły i uprzejmy. Zrobi wszystko dla dobra pacjenta.

Ma wspaniałe podejście do dzieci, bardzo dobry specjalista:)

Ma wspaniałe podejście do dzieci, bardzo dobry specjalista:)

Uważajcie na tego lekarza! Może od prostych przypadków jest dobry ale od bardziej skomplikowanych na pewno nie jest. Jest fatalnym lekarzem gdy tylko trzeba trochę głową ruszyć i pomyśleć. Zamiast przyznać się,że nie jest w stanie poradzić sobie z diagnozą,on twierdzi,że problem nie istnieje. Jak czegoś nie wie twierdzi,że pacjent jest zdrowy pomimo tak widocznych dolegliwości.Nie na tym polega praca lekarza! Na potwierdzenie inni lekarze ortopedzi w końcu powiedzieli jaka to jest choroba.

Profesjonalizm, kultura osobista, podejście do pacjenta, cierpliwość - wszystko na najwyższym poziomie. Wybitny specjalista znany nie tylko w Polsce. Polecam z czystym sumieniem wszystkim rodzicom, których dzieci mają problem z narządem ruchu.

W 1998r urodziłnam się syn ze stópką końsko-szpotawa.Do dr Sułko trafiliśmya z polecenia znajomej.Stopa była twarda na tyle,że Bartosz miał dwa zabiegi.Dr Sułko jest świetnym specjalistą,wspaniałym i bardzo życzliwym człowiekiem.Nasz syn ma dziś 13lat i kto ojego wadzie nie wie, nie jest w stanie jej zauważyć.

Świetny lekarz! Podchodzi poważnie do sprawy, jest uprzejmy i nic nie ukrywa. Polecam!

NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE!!!!!!!prowadzi mojego synka od urodzenia(8lat)i zawsze każda wizyta jest wzorowa

Bardzo cenię Pana dr Sułko. Fachowo wyleczył moją córeczkę z kalectwa. Chodziłam do niego od 9-tego dnia jej życia. Teraz ma 15 mies, dobrze chodzi a nawet biega a po chorobie nie ma prawie śladu. Wszystko dokładnie tłumaczy co się dzieję, na czym polega proces leczenia, jest miły i kompetentny. Cierpliwie odpowiada na pytania. Szczerze polecam.

zadecydowanie polecam,bardzo kompetentny lekarz

zadecydowanie polecam,bardzo kompetentny lekarz