lek. dent. Jerzy Szyndel

Profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor dokładnie omówił przebieg zabiegu (chirurgiczne usunięcie ósemek). Swobodne i humorystyczne podejście doktora sprawiły, że stres związany z wizytą szybko minął :)

Pan doktor bardzo profesjonalny,spokojny.Wszystko dokładnie tłumaczy.Powoduje,że człowiek przestaje się stresować.Miałam usuwaną górną szóstkę i siódemkę oraz naprawianą przetokę.Wszystko zrobione super.Nic nie bolało.Goiło się bez żadnych komplikacji.Pan doktor sprawił,że przestałam odczuwać paniczny strach przed stomatologami.Najwyższy poziom.