lekarz Jerzy Wąsik

Ginekolog

Polecam,bardzo dobry lekarz. Po zabiegu w szpitalu rano przyszedl sprawdzic samopoczucie mimo to,ze jego zmiana juz skonczyla sie.Ludzkie pidejscie do pacjenta

Trafiłam do doktora przypadkowo. Szkoda tylko, ze mieszkam w innym mieście i byłam u niego tylko na 3 wizytach. Był skrępowany przy braniu pieniędzy. Gdy w 7 tygodniu miałam plamienia i krew rh- wziął mnie do szpitala. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest kulturalny i elegancki. W szpitalu się mną opiekował. Oby wszyscy tacy byli.

Pan Doktor Wąsik to przede wszystkim dobry człowiek. Jest lekarzem z powołania - coraz rzadziej można takich spotkać. Profesjonalista. Szczerze polecam !

Mam mieszane uczucia, polecam go jako lekarza ginekologa w ogolnym leczeniu ale nie przy prowadzeniu ciazy... tz. jezeli ciaza przebiega prwidlowo to ok ale jak sa juz jakies problemy to za malo uwagi poświeca, w szpitalu tez jak przyjdzie niby zapac czy wszystko dobrze to najchetniej z korytarza by pytal i za moment go nie ma. Na plus ze odbiera telefony o kazdej porze a jak nie maze odebrac to zawsze oddzwania. Zobaczymy jak bedzie dalej ale przy kolejnej ciazy raczej udam sie do innego lekarza.

Dr.jest bardzo kompetentnym i fachowym lekarzem! Z jego sposobem podejścia do pacjentki spotkałam się pierwszy raz. Jest miły z dużym poczuciem humoru. Zawsze uśmiechnięty i wyrozumiały. Przede wszystkim ma bardzo fajny sposób bycia, który powoduje, że pacjętki bardziej mu ufają i potrafią się rozluźnić i nie czuje się skrępowane. Jednym słowem uwielbiam tego lekarza. Z pełną świadomością mogę polecić tego lekarza.

to bardzo dobry lekarz miły serdeczny i bardzo fachowy swoimi pacjentkami opiekuje się bardzo dobrze nawet podczas pobytu w szpitalu

Proszę mi wytłumaczyć - chodzę do tego lekarza w ciąży. Nie byłam zdecydowana konkretnie na niego. Zrobiłam badania Toxo i mam podwyższone IgG - 22, a IgM - ujemne. Lekarz mi szybko powiedział, że trzeba powtórzyć po trzech tygodniach, czy nie choruje akurat teraz, powiedziałam, że już przed pierwszą ciązą przeszłam toxoplazmozę, a lekarz powiedział, że na nią można kika razy zachorować - jak to??? Ja zawsze wiedziałam, że się choruje tylko raz w życiu, a teraz mam powód do zmartwień - czy ten lekarz jest kompetentny???

P. dr J. Wąsik - nie wyobrażam sobie lepszego lekarza :))))

P. dr J. Wąsik - nie wyobrażam sobie lepszego lekarza :))))

po prostu super lekarz... moge powiedziec tylko tyle ze żałuje ze ciąża trwa 9 misiecy.. kompetentny miły po prostu człowiek z powołania na własciwym miejscu... polecam

Lekarz z powołania, bardzo uprzejmy,można pytać o wszystko i odbiera telefony 24h na dobę opieka w szpitalu rewelacyjna a poza tym ma niezłe poczucie humoru polecam z całego serca.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Przemyśl"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej