dr n. med. Jerzy Wydmański

Onkolog, Radioterapeuta

Świetny specjalista, bardzo ludzki lekarz. Zrobił wszystko co mógł żeby wyleczyć teścia, tylko dzięki niemu jest jeszcze z nami

Spokojny opanowany z przeanalizowal wszystkie papiery jakie przynioslem przeszlo godzine czasu. Troche zignorowal to co mowie oraz marker ktory byl podwyzszony Kazal powtorzyc za dwa miesiace!! Kupa czasu a jesli to poczatek ? Dwa miesiace Juz mam dziwne objawy a Tu dwa czekac??? Nie Wiem co mam myslec...

Niestety po wizycie u Pana Dr nie mogę napisać nic pozytywnego. Wizytę mogę określić jako strata czasu, a koszt 300zł za poradę jest nadto wygórowany. NIE POLECAM TEGO SPECJALISTY!!!

WITAM, DO DR TRAFIŁAM Z MOIM TEŚCIEM KTÓRY CHORUJE NA DROBNOKOMÓRKOWEGO RAKA PŁUC Z PRZERZUTAMI NA KOŚCI I OPŁCUCNEJ, TATA JEST W STANIE BARDZO CIĘŻKIM, JEST PO RADIOTERAPI I 1 SERII CHEMIATERAPII. TRAFILIŚMY DO PANA DR Z NADZIEJĄ ŻE PRZEPISZE TACIE SILNIEJSZE SRODKI PRZECIWBOLOWE I PODPOWIE NAM JAK POMÓC MU W DOLEGLIWOŚCIACH KTÓRE ZACZEŁY MU DOSKWIERAC TZN PROBLEMY Z WYPRÓZNIANIEM, BRAK APETYTU ITP. NIE OCZEKIWALISMY CUDU PO WIZYCIE (KOSZT WIZYTY 300ZŁ.PAN DR KAZAŁ TACIE WSTAC ZEBY GO OSŁUCHAC (TATA LEDWO TRZYMAŁ SIĘ NA NOGACH GDYZ PRZEZ OSTATNIE 3 DNI NIE JADŁ NIC TYLKO PIŁ)LEKARZ BYL NIESYMPATYCZNY, NIEMIŁY, NA MOJA PYTANIE CZY MOZEMY TACIE PODAWAC TLEN BO ZACZYNA SIE PODDUSZAC ODPOWIEDZIAŁ JAK CHCECIE TO MOŻNA TAK SAMO W PRZYPADKU INNYCH INFORMACJI O KTÓRE PYTAŁAM KTÓRE ZACZERNĘŁAM Z INTERNETU. ZA TAKA SUME WIZYTY TO LEKARZ POWINIEN NAS INSTRUOWAC A NIE MY MOWIC O ZACZYTANYCH INF Z INTERNETU.W TRAKCIE ZADAWANIA KOLEJNEGO PYTANIA PANU DR ON ZACZAL WYSTAWIAC PARAGON!WIZYTA TRWAŁA MOZE 10 MIN.WSPOMNE JESZCZE ZE W DNIU WIZYTY TELEFONICZNIE POINFORMOWANO NAS ZE MAMY BYC PUNKTUALNIE I SIE NIE SPOZNIC MY BYLISMY PUNKTUALNIE LECZ OKAZALO SIE ZE JEST OPOZNIENIE TRWAJACE 50 MIN!!TESCIU SPEDZIŁ 1H CZEKAJAC W SAMOCHODZIE NA ROZLOZONYM FOTELU!!WYSZLISMY OD PANA DR ZALAMANI ZE SKIEROWANIEM DO INSTYTUTU DO GLIWIC ABY TAM SIE SKONSULTOWAC, SMIECH !

Nic nie zaproponował. Nie wczytał się nawet w dokumenty. Zbadał i wydrukował paragon za wizytę. Tylko paliatywne leczenie ale nie cyberkniffe. Dlaczego? -nie wyjaśnił. Zbył nas bardzo szybko. Tata poczuł się za stary, na nowoczesne i zbyt drogie dla NFZ sposoby leczenia. To bardzo przykre.

Lekarz traktujacy pacjenta oschle i zwykly rutyniarz ktory nie widzi sensu w wytlumaczeniu pacjentowi sposobu leczenia jego choroby.Bylam na wizycie prywatnej i nie mial dla mnie zbyt wiele czasu..zdwcydowanie odradzam wszystkim a panu doktorowi proponuje zmiane pracy na fabryke cukierkow..moze tam sie bardziej postara..nawet wlasnego psa byloby mi szkoda na jego eksperymenty..pozdrawiam

Nie sposób nie powielać opinii, które już się pojawiły. Kompetentny, ludzki, skupiony na pacjencie. Nie obiecuje cudów, ale daje siłę do dalszej walki, wzbudza zaufanie i ...można mnożyć komplementy. Najważniejsze jest, że jest z pacjentem i to się czuje, kiedy pochylony nad wynikami szuka najlepszego rozwiązania dla chorego.

OCZYWIŚCIE POMYLIŁAM OCENĘ OPINII.PRZEPRASZAM.CECYLIA

OCZYWIŚCIE POMYLIŁAM OCENĘ OPINII.PRZEPRASZAM.CECYLIA

Podczas walki z chorobą napotykałam wielu lekarzy specjalistów godnych polecenia ,ale prof. Wydmański to naprawdę najbardziej "ludzki" i najwspanialszy specjalista. Po pierwszym spotkaniu uwierzyłam ,że mam szansę na dalsze życie. To on sprawił ,że poczułam się ważna dla siebie i otoczenia.Polecam go jako wspaniałego specjalistę i człowieka dzięki któremu chce się dalej podejmować tę nierówną walkę. Cecylia