dr n. med. Jerzy Zwoliński

Neurochirurg

Bardzo kompetentny lekarz i życzliwy człowiek.Operował mnie na początku stycznia br.(odcinek szyjny kręgosłupa)i bardzo się cieszę,że miałam szczęście trafić właśnie do niego.W rozmowie rzeczowy,konkretny,budzący zaufanie.Sprawił,że moja pierwsza operacja odbyła się przy minimalnym stresie.Jako neurochirurga i człowieka-polecam go wszystkim cierpiącym.Dziękuję,Panie Doktorze.

Jestem wdzięczny za skuteczną operację kręgosłupa.Bariera wieku /80+/nie stanowiła dla Pana Doktora przeszkody do przeprowadzenia zabiegu.Mijają 3 miesiące od operacji,jestem w pełni sprawny,bóle całkowicie ustąpiły.Przekazuję wyrazy uznania dla Pana Doktora. Kazbah@wp.pl

Jestem wdzięczny za skuteczną operację kręgosłupa.Bariera wieku
Kazbah@wp.pl

Z powodu bardzo odległych terminów wizyt na NFZ skorzystałam z prywatnej wizyty u neurochirurga p.dr Jerzego Zwolińskiego.Pan doktor przedstawił mi perspektywy dalszego funkcjonowania z moim schorzeniem i zaproponował leczenie operacyjne, jako jedynie skuteczne. Zdecydowałam się na operację,która przebiegła pomyślnie, czuję ulgę i poprawę. Z takim podejściem do mnie i mojej choroby nie spotkałam się dotychczas u innych lekarzy. Tak,dzięki Panu Bogu, trafiłam do dr Jerzego Zwolińskiego i jestem ZDROWA. Krystyna.Jaworska

kompetentny rzeczowy specjalista, spokojnie wysluchuje potem przedstawia swoja diagnoze i wiedze pacjentowi,jak na nadmiar pacjemtow i totalne kolejki w NFZ wciaz spokojnie i cierpliwie przyjmuje kazdego pacjenta.polecilabym doktora kazdemu kto potrzebuje neurochirurga bez watpliwosci.

Wizyta prywatna, leczenie szpitalne NFZ. Usunięcie dysku L4-L5. Szybka operacja, krótki powrót do zdrowia. po 3 miesiącach od operacji chodzę, schylam się, dźwigam ( niestety charakter pracy tego wymaga). Minęło już 10 miesięcy i nie odczuwam żadnych dolegliwości.

Wizyta prywatna, leczenie szpitalne NFZ. Usunięcie dysku L4-L5.

Z Doktorem Jerzym Zwolińskim miałam zaszczyt rozmawiać podczas umówionej wizyty w szpitalu Wojewodzkim. Jest ze wszech miar Człowiekiem godnym zaufania i kompetrntny w swojej Specjalności. Rozmawiałam z pacjentami k.czekali na wizytę a bli po różnych zabiegach dokonanych przez Dra. Zwolińskiego. Same superlatywy o Doktorze jako o specjal.wysokiej klasy i o Człowieku pełnym kultury i zaufania

PAN DR.ZWOLIŃSKI TO BARDZO DOBRY LEKARZ OPEROWAŁ MNIE W MAJU TEGO ROKU ,DZIEKI NIEMU USTAŁY MOJE BÓLE KRĘGOSŁUPA,POLECAM GO INNYM.PO OPERACJI OPIEKOWAŁ SIE MNĄ,JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA.

17 lat po zabiegu,calkowita sprawnosc do teraz,jeszcze raz dzieki.

17 lat po zabiegu,calkowita sprawnosc do teraz,jeszcze raz dzieki.

Wspaniały człowiek ifantastyczny specjalista, gorąco polecam!!!!!!!

Wspaniały człowiek ifantastyczny specjalista, gorąco polecam!!!!!!!

uważam, ze jest bardzo dobrym lekarzem, znajomy miał operacje na kregosłu w tym roku chyba w lutym. sama z nim osobiście rozmawiałam nie powiedziałabym o nim nic złeo. przykro, ze tak sie stało, jest naprawde super lekarzem i człowiekiem. mieszkanka ze środy śląskiej

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Wrocław"?

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5