Neurochirurg Wrocław

- 25 lekarzy

lekarz Paweł Jabłoński

Neurochirurg

liczba opinii: 18

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka

50-420 Wrocław

Średnia ocen: 3,5/5
Lekarz arogancki, nie zainteresowany problemem. Bardziej tym dlaczego tak krótko czekałem na wizytę. Nie można o nic innego zapytać, druga wizyta. Chyba że prywatne, to i owszem.
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Jerzy Zwoliński

Neurochirurg

liczba opinii: 15

Gabinet
ul.Wieczysta145m3
Wrocław

Średnia ocen: 4,7/5
jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji , rzetelności delikatności Pana doktora Zwolińskiego Bez żadnych oporów i niepotrzebnych konwenansów przyjął mnie cierpiącą i udzielił natychmiastowej pomocy. Nie czuję się jeszcze super ale mam nadzieję że Pana przepowiednia odnośnie mojego rozpoznania się wkrótce spełni .Serdecznie Panu już dzisiaj dziękuję .
Opinia dodana przez: Barbara

Lesław Zub

Neurochirurg

liczba opinii: 14

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Średnia ocen: 4,1/5
Lekarz, który... :(((. W marcu 2019 zignorował 8mm guz na lewym płucu, który został wykryty w trakcie badania tomograficznego kiedy mama złamała kręgosłup (złamanie patologiczne). Mama była wtedy u Pana doktora z badaniem gdzie Pan doktor sam się podpisał. Mama zwyczajnie zaufała doktorowi. W grudniu zauważyła guz po lewej stronie głowy. To już był przerzut z płuc o którym mama nie wiedziała. Jeszcze w lutym z powodu bardzo szybko rosnącego ...
Opinia dodana przez: Agata

Andrzej Kurza

Neurochirurg

liczba opinii: 12

Gabinet

Wrocław

Średnia ocen: 3,9/5
Rozczarowałam się wizytą,przyszłam ze zmianami w 2 odcinkach kregoslupa,szyjnego i ledzwiowego,ale skupilam sie na tym silniejszym bolu,który bardziej dokuczal w ledzwiowym przez ostatnie msce i dnie ,ogólnie przedstawiłam problem,opisałam dolegliwości bólowe,ale nie zdarzyłam wszystkiego powiedzieć,bo pan dr od razu zaczął mnie badać i mimo ze bolalo mnie jak noge podnosil do gory,to spowodował podnoszac moja noge wyzej w kacie 80' wiekszy bol:(.Nie moge normalnie siedziec,bo kluje i promieniuje w posladki...momentami ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Jarosław Sakowski

Neurochirurg

liczba opinii: 11

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Dzień dobry. Co bym nie powiedziała to i tak nie odda wielkiego kunsztu chirurgicznego, Czlowieka przez największe " C " . Chyle czoła i życzę sobie i innym pacjentom aby w przypadku potrzebnej pomocy skorzystali z tych " złotych rąk " i Wielkiego serca.. Byłam operowana przez Pana doktora 2 lata temu i doświadczyłam tego o czym napisałam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Katarzyna Świątkowska-Wróblewska

Neurochirurg

liczba opinii: 8

WDO-MED Prywatne Centrum Rehabilitacji Neurologicznej i Hipoterapii
Drużnicza 62a
52-129 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Odbyłam ponad godzinną konsultację z Panią Doktor w sprawie mojej siostry. Jak do tej pory nie spotkałam tak empatycznej i życzliwej osoby. Pani Doktor wytłumaczyła mi wszystkie szczegóły choroby, krok po kroku opowiedziała jak będzie wyglądało leczenie. Rozwiała wszystkie wątpliwości, skontaktowała i przekazała do najlepszych specjalistów w kraju. Bardzo rzeczowo i merytorycznie uprzedziła o ewentualnych powikłaniach.Pierwszy raz ktoś poświęcił mi tyle czasu. Pani doktor bardzo dziękuję za pomoc, a potrzebującym ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Rafał Patrzyk

Neurochirurg

liczba opinii: 7

szpital wojskowy
LUX-MED Wroclaw , Legnicka 51?53
Wrocław

Średnia ocen: 4,8/5
Żaden z lekarzy nie poświecił mi tak dużo czasu na ciepłą i merytoryczną rozmowę z wyjaśnieniem wszelkich wątpliwości, analizą dokumentacji i stanu zdrowia. Potrzebna mnie była taka wizyta- energetyczna, optymistyczna.
Opinia dodana przez: Joanna

Jacek Chodorski

Chirurg ogólny, Neurochirurg

liczba opinii: 7

Gabinet lekarski

51-686 Wrocław

Średnia ocen: 2,4/5
Najlepszy specjalista jakiego kiedykolwiek spotkałem, profesjonalista z krwi i kości. Ten doktor naprawdę stawia obiektywne i pewne diagnozy, polecam go każdemu. Potężna wiedza i doświadczenie to można odczuć w czasie rozmowy. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Joanna Urbanowska

Neurochirurg

liczba opinii: 6

Szpital - oddziały i zakłady
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

wizyta już od 130
Średnia ocen: 5,0/5
3 lata mijają od operacji guza mózgu, dzięki pani Doktor szybka trafiłam na stół operacyjny.
Przed operacją i rozmowie z panią dr. byłam spokojna i wierzyłam ,że będzie dobrze ,
tak jak mnie uprzedziła skutkiem ubocznym był zez. Po 3 miesiącach sam ustąpił.
Polecam Panią Doktor bo jest rewelacyjna pod każdym względem. Korzystałam też z konsultacji przez internet . Zawsze uzyskiwałam fachową poradę. Dzięki tym konsultacjom nie musiałam jeździć do ...
Opinia dodana przez: Danuta
Wrocław Neurochirurg dr n. med. Tomasz Szczepański

dr n. med. Tomasz Szczepański

Neurochirurg

liczba opinii: 5

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

wizyta już od 280
Średnia ocen: 4,9/5
Byłam operowana 5 11 2019 .Jestem wdzięczna ze podejście do mnie jako pacjętki .Pan doktór jest rewelacyjnym neurochirurgiem .Polecam każdemu kto tak jak ja nie mógł chodzić a teraz po 7 tygodniach żyje bez bólu.
Opinia dodana przez: Marta

Neurochirurdzy w WrocławiuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat