Lesław Zub

Neurochirurg

W Klinice Neurochirurgii USK, zostałam zoperowana z powodu tętniaka lewej tętnicy środkowej mózgu. Operacji dokonał prof. dr hab. Lesław Wojciech Zub. Pragnę złożyć podziękowania Panu Profesorowi za trud wykonania tego wysoko specjalistycznego zabiegu. Pragnę nadmienić, że mój tętniak był tak „trudny”, że nikt go nie chciał embolizować ani operować. Pan Profesor „podarował” mi życie. Składam hołd dla jego wysokiej wiedzy medycznej, dziękuję za otoczenie mnie opieką, życzliwością i cierpliwością. Dziękuję, że jako pacjentka Pana Profesora czułam się najważniejsza i w tych trudnych dla mnie chwilach nie opuściła mnie nadzieja.

witam pana dr. chciałem dodac do podanego przez pana mylnego sprostowania dotyczacego wizyty 2 minutowej za 200 złoty to suma ktora nie jedna osoba zarabia za 5 DNI PRACY ! . ma pan racje bo nikogo nie było o literach f. j jak pisałem to nie była ta osoba poniewaz pisałem ze poleciłem pana komus bardzo bliskiemu i to było dokładnie 01. 08 . 2014 r. nie chce podwazac panskich kompetecji , mam nadzieje ze takie potraktowanie w/w pacjeta było jednym z niewielu moze spowodowane kiepskim dniem ? jeszcze jedno zlekcewazył pan wyniki nie patrzac nawet na dysk z rezonansu jezeli zmiany zwyrodnieniowe . zwezenie otworow.... ucisk na rdzen jadro miazdzyste osteofity.....juz nie pamietam bo cos tam jeszcze było nie mam wypisu przed soba a dasna osoba była u neurologa i ortopedy otrzymała inna opinie jaka była panska . nie chce prowadzic tu wymiany pogladow ale zawiodłem sie na panskim przyjeciu w/w osoby , pozdrawiam zyczac chwili reflesji były pacjet

Byłam konsultowana przez profesora. Były duże problemy z ustaleniem diagnozy. Byłam wielokrotnie konsultowana przez innych lekarzy. Profesor poświęcił mi sporo czasu na i dokładnie wyjaśnił mój problem zdrowotny. Gorąco polecam

Bardzo dobry specjalista operował mnie 12 lat temu(glejak mózgu) zabieg bez komplikacji,zawsze pomocny dostepny dla pacjenta.Polecam.

Prof. Zub jest rewelacyjnym lekarzem, wyciął mojemu mężowi całego glejaka, nie uszkodził przy tym mózgu i pacjent mógł wstać już następnego dnia po operacji. Rehabilitacja nie będzie potrzebna!

Bardzo dobry lekarz, operowal mnie kilkanascie lat temu.

Bardzo dobry lekarz, operowal mnie kilkanascie lat temu.

zddecydowam się na poradę u profesora z powodu trudności w ustaleniu przyczyn moich dolegliwosci.Pomógł mi bardzo. Dodkłdanie wyjaśnił przyczynę dolegliwości.Gorąco polecam.

Pan doktor to znakomity specjalista. Operował wypuklinę kręgosłupa mojemu mężowi. Nie obiecywał gruszek na wierzbie. Jednak wszystko się udało i mąż może żyć bez bólu. Dziękuję .

Jest bardzo dobrym i doświadczonym neurochirurgiem.Szczególowe omawia rodzaj schorzenia i sposoby leczenia.Zajmuje się bardzo trudnymi problemami.

Bardzo dobry neurochirurg.Operowany byłem przed rokiem z powodu dyskopatii lędxwiowej.Przed operacja miełem bardzo silne bóle.Po operacji i rehabilitacji bóle ustapiły.Wróciłem do pracy.Polecam