dr n. med. Bogdan Czapiga

Traumatolog, Chirurg ogólny, Neurochirurg

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy, cierpliwy i empatyczny. Pacjentów traktuje z szacunkiem, ma znakomite podejście do nastolatków.

zdecydowanie nie polecam ,kompletny ignorant.Najlepiej,kiedy choroba pasuje do jego wyobrażenia.

BARDZO DOBRY lekarz godny zaufania i polecenia.

BARDZO DOBRY lekarz godny zaufania i polecenia.

Polecam bardzo Pana dr Czapige. Jest znakomitym lekarzem. W tym roku operował moją ciocię. Miała tętniaka mózgu. Jej stan się pogarszał. Dzięki poradom i pomocy Pana doktora udało się szybko ustalić termin operacji. Teraz ciocia już wraca do zdrowia :) w imieniu rodziny bardzo dziękuje! B.P.

w imieniu rodziny bardzo dziękuje!
B.P.

Podzielam z innymi pacjentami opinię o Jego fachowości. Jestem po operacji tętniaka mózgu , która odbyła się w kwietniu 2010.Operowany byłem przez dr. Czapigę .Jestem zadowolony i czuję się (jak do dnia dzisiejszego) bardzo dobrze. W trakcie pobytu w szpitalu słyszłem same pozytywne opinie z ust pacjentów o Panu doktorze i większość chciałaby być pod Jego opieką.Ja miałem to szczęście.Dzięki Doktorze.

Doktor Czapiga dokładnie tłumaczy "po naszemu- zielonym w medycynie" całą istotę choroby. Miły i konkretny. Nie rwie się do operacji. Polecam w 100%