Filtruj terminy

Traumatolog Wrocław

CM KRZYWOUSTEGO
Mewia 40
51-418 Wrocław

Byłam pacjentką dr. uważam go za bardzo dobrego specjalistę , uratował moje kolano przed operacją. bardzo delikatny , cierpliwy i uczciwy. Wizyta u niego to nie 10 min a 50 a czasem nawet i godzina. Jak poszłam na pierwszą wizytę to już poznałam cały schemat stawu kolanowego i czego się mogę spodziewać . Dostałam go z polecenia i z czystym sumieniem mogę dalej polecić
Opinia dodana przez: Beata

KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
54-203 Wrocław

Uprawiam boks. Po poważnym urazie, miałem problemy z bólem w barku i kręgami szyjnymi. Odwiedziłem kilkunastu specjalistów, dopiero doktor Dubniewicz wybawił mnie z bólu. Od tamtej pory polecam wszystkim znajomym i każdy z nich jest pod wrażeniem fachowości doktora :) - Dziękuję Doktorze!

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Dobry fachowiec,przyjazny,uśmiechniety,tlumaczy tak ze świetnie rozumie sie diagnozę. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: maria

lekarz Czesław Kalinowski

Traumatolog, Ortopeda

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Fantastyczny specjalista, godny polecenia z ludzkim podejściem do pacjenta,oby takich lekarzy było więcej

AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław

Bardzo dobry specjalista.U mojego syna prawidłowa diagnoza, leczenie i wszystko na dobrej drodze do zdrowych nóg.

ul.Uczniowska 29
Wrocław

Pragnę serdecznie podziękować panu dr Z.Stępniewskiemu z Akademickiego Szpitala Klinicznego Wrocław ul.Borowska -oddział ortopedyczno-urazowy,który 17.12.2010 operował mnie z powodu złamania głowy kości udowej wstawiając mi endoproteze całkowitą bezcementową stawu biodrowego.Jestem niezmiernie wdzięczna za niesłychanie profesjonalne wykonanie operacji oraz ogromną życzliwość jaką okazał mi jako pacjentce ustalając tak istotne dla mnie jako kobiety szczegóły jak np.wielkość blizny,która jest prawie niewidoczna.Ciesze się że w tym całym nieszczęściu jakie mnie spotkało trafiłam na ...

Wrocław

Niby ten lekarz potrafi być miły i na początku wzbudza zaufanie, tylko gorzej jak się okaże, że spartaczy leczenie. Moje leczenie u tego lekarza zaczęło się od prywatnych wizyt w 1997r. jak byłam jeszcze 7letnim dzieckiem. Owszem, był miły itp., pewien czas był ordynatorem oddziału rehabilitacyjnego na ul. Leśnej w Trzebnicy i dobrze się odnosił do pacjentów i uważałam go za miłego lekarza. Fakt, że odkąd w 1998r. zaczęłam trafiać ...

Wiosenna 15
53-017 Wrocław

Nie tylko absolutnie kompetenty lekarz ;ale wspanialy mily czlowiek ,bardzo uprzejmy ,poswieca duzo czasu swoim pacjentom ,dokladnie omawia chorobe oraz mozliwosci leczenia ,naprawde godny polecenia ,jestem szczeslwa ze dalam moja 92-letnia mame pod jego opieke ktora orzymala endoproteze biodra .Operacja odbyla sie bez komplikacji a to jednak jakby nie bylo 92 lata .Serdeczne podziekowania dla pana doktora ,jestem bardzo wdzieczna .
Opinia dodana przez: Anonim z Brzegu

dr n. med. Bogdan Czapiga

Traumatolog, Neurochirurg

Piłsudskiego 100
Wrocław

Podzielam z innymi pacjentami opinię o Jego fachowości. Jestem po operacji tętniaka mózgu , która odbyła się w kwietniu 2010.Operowany byłem przez dr. Czapigę .Jestem zadowolony i czuję się (jak do dnia dzisiejszego) bardzo dobrze. W trakcie pobytu w szpitalu słyszłem same pozytywne opinie z ust pacjentów o Panu doktorze i większość chciałaby być pod Jego opieką.Ja miałem to szczęście.Dzięki Doktorze.

Ołbińska 32 gab. 37
50-233 Wrocław

Wszyscy chwalą pana dr.Grzegorza i na pewno mają za co. Niestety w moim przypadku jest inaczej. Na początku września zeszłego roku zerwałem więzadło krzyżowe. Po dwóch tygodniach dostałem się do dr Świsulskiego, po obejrzeniu wyniku MR pan doktor ustalił mi zabieg artroskopii tego kolana i jeśli wszystko w kolanie będzie dobrze zrobi mi od razu rekonstrukcję ACL. Noga moja niestety była zablokowana nie miałem pełnego wyprostu ani pełnego zgięcia max ...

Traumatolodzy w Wrocławiu