lekarz Joanna Arciszewska-Szczypkow

Pani Joasia jest najlepszym lekarzem rodzinnym, bardzo dużą wiedzę lekarską i o dużą wiedzę o tabletkach i lekarstwach i wie o wszystkich chorobach i bardzo dobrze leczy pacjenta. Bardzo polecam!!!

Od kilku dni ewidentnie rozwijający się stan zapalny, znacząco przypominający angine. Poszłam do Pani doktór z silnym bólem gardła, kaszel, dreszcze, bóle mięśni i stawów. Stwierdziła zwyczajnego wirusa, odesłała mnie z kwitkiem i kazała brać ibuprofen i (zapobiegawczo) neosine. Po kilku dniach wylądowałam na POZ z ciężkim zapaleniem gardła i ucha, noce nieprzespane, funkcjonować mogłam tylko po ketonalu. Antybiotyk, angina, leczenie 10 dni. Pani doktor, ślicznie dziękuję za złą diagnozę i ból, który mógł zniknąć z dniem, w którym Pani zaufałam i przyszłam.

bardzo dobry lekarz, świetne podejście do pacjenta , wydaje dobre diagnozy godna polecenia, poświęca czas dla pacjenta, uprzejma

Najlepszy lekarz rodzinny, pełen empatii i zaangażowania w sprawy pacjenta. Poświęci czas pacjentowi, szuka przyczyny problemów, z którymi zgłasza się pacjent. Bardzo polecam!!!

Pani Joasia jest świetnym lekarzem pierwszego kontaktu, polecam serdecznie i stwierdzam, że powyższa opinia jest wyssana z palca...

Kompetencje słabiutkie, a do specjalisty kieruje z rocznym przynajmniej opóżnieniem. Nie informuje o postawionej diagnozie w ogóle. Bardzo oschła, bez kontaktu z pacjentem.