lek. dent. Joanna Białas

Robiłam u pani doktor całą protetykę i spędziłam na fotelu mnóstwo godzin. Teraz przychodzę tylko na sprawdzenie czy wszysyko ok. Jest rzeczowa i profesjonalna, szczegółowo tlumaczy to co robi i ustala potrzeby pacjenta. Bardzo polecam.

Nie polecam doktor Joanny Białas. Jej poziom empatii, którą każdy dentysta powinien posiadać, jest bliski zera. Zastanawiało mnie i dziwiło dlaczego dentysta ze stażem 10+ lat nie ma żadnych opinii online, ale pomimo to zaryzykowałam, i żałuję. Pani Joanna jest nieprzyjemna w obyciu, nie uśmiecha się, nie potrafi nawiązać kontaktu z pacjentem i wprowadzić miłej atmosfery podczas wizyty. Wielu dentystów potrafi dobrze leczyć zęby, ale wraca się do tych, którzy są tak zwyczajnie mili i ludzcy, czego o doktor Joannie nie można powiedzieć.