lek. dent. Joanna Białczak

Stomatolog, Ortodonta

Lekarka b. fachowa, efekt leczenia rewelacja. Trochę długo trzeba czekać w kolejce na wizytę, ale warto. Leczenie trwało prawie dwa lata- ciężka wada , ale wyszło super.

Pierwszy raz w życiu idę z uśmiechem na twarzy do tej Pani doktor:) Dobry fachowiec, miła, uprzejma, godna polecenia. Nie jest drogo. polecam!

Pierwszy raz w życiu idę z uśmiechem na twarzy do tej Pani doktor:)
Dobry fachowiec, miła, uprzejma, godna polecenia.
Nie jest drogo.
polecam!

Mając 60 lat postanowiłam wyprostować zęby i "ścieśnić je", aby potem u implantologa uzupełnić kilkoma implantami. Inni lekarze zbywali mnie: chyba po prostu bali się majstrować przy tak wiekowym uzębieniu. :D Pani Doktor zęby wyprostowała, implanty mam już wstawione - jestem b. zadowolona. To Doktor godna polecenia: odpowiedzialna, sympatyczna, fachowa, pasjonatka, a przy okazji nie jest droga. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sieradz"?

Przychodnia
Bohaterów Września 6/G