Filtruj terminy

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor. Trafiłam do gabinetu z dosyć brzydkim defektem estetycznym: złamany ząb z przodu, wielokrotnie nadlewany, przebarwiony i strasznie brzydki - po prostu moja zmora od lat. Pani dentystka powiedziała, że spróbuje coś zmienić i że są teraz nowsze metody i naprawdę dobre materiały. I okazało się,że można było mój ząbek tak naprawić, żebym nareszcie mogła się promiennie uśmiechać do wszystkich (co nieustannie czynię:-)).
Panicznie bałam się stomatologów...dzięki Panu doktorowi to już przeszłość;))) Niewątpliwym plusem jest możliwość zrobienia zdjęcia zęba na miejscu. Duże kompetencje, cierpliwość i poczucie humoru, które pomaga zapomnieć o strachu;) Polecam
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Aldona Karbowiak

ALDENT
98-200 Sieradz

Bardzo miła Pani Doktor,ma podejście do dzieci jak i do dorosłych,każdy może wybrać się tu na wizytę bez strachu..,

Dorota Brzózka

Rynek 19
98-200 Sieradz

Pani Doktor Dorota Brzózka jest pełnym poświęcenia stomatologiem - specjalistą w leczeniu dzieci oraz oddanym lekarzem dla pacjentów dorosłych.

lek. dent. Anna Rusiecka-Stasiak

POW 12
98-200 Sieradz

Pani Doktor w pełni poświęca się wybranemu kierunkowi medycznemu jakim jest stomatologia. Każdorazowo Indywidualnie skupia się nad problematyką stomatologiczną pacjenta począwszy od uśmierzenia bólu a zakończywszy na całkowitym wyeliminowaniu powodu wizyty pacjenta. Wiedza i doświadczenie Pani Doktor sprawia że cała procedura leczenia przechodzi bardzo łagodnie a werbalne opisywanie wykonywanych czynności sprawiają odczucie pewności i zaufania. Polecam wizytę u tego stomatologa.
Opinia dodana przez: Przemysław

lek. dent. Małgorzata Krawczyk

Spacerowa 6
98-200 Sieradz

Bardzo dobry, kompetentny, dokładny specjalista. Pani doktor "poprawiała" u mnie błędy innego lekarza i dzięki jej interwencji udało się uratować mój ząb. Lekarz nastawiony na dobro pacjenta i dbanie o zdrowie w pierwszej kolejności.
Opinia dodana przez: joanna

lek. dent. Bożena Kępa

Daszyńskiego 3A
98-200 Sieradz

Niestety Doktor Bożenka odeszła od nas jakiś czas temu.Jednak świetnie leczy jej córka Alicja Kepa-Mikolajczyk.❤️❤️
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Anna Misiak-Kurowicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Władysława Warneńczyka 3
98-200 Sieradz

Stomatolog bardzo kompetentny. Wyjasnia problem i proponuje rozwiazanie, pozostajac obiektywna i przede wszystkim myslac o pacjencie, a nie wylacznie o korzysci materialnej.
Opinia dodana przez: Marta
Bardzo gorąco polecam panią doktor. Świetne podejście do pacjenta, doświadczenie, nowoczesne metody leczenia, a przy tym życzliwość. Dzieci również były zadowolone z wizyt "na fotelu" u pani doktor i z chęcią chodziły na kolejne wizyty :) To lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Joanna Białczak

Stomatolog, Ortodonta

przychodnia
Piłsudskiego 5
98-200 Sieradz

Znakomity lekarz, kompetentny i godny polecenia, ale także wartościowa osoba. Nigdy nie zawiodła, a leczę się u niej kilka lat.
Opinia dodana przez: Ela
Fantastyczna Pani stomatolog, u której chętnie leczyła się moja córka która miała bardzo duży uraz do stomatologów. Podejście Pani doktor sprawiło, że córka chętnie zaczęła chodzić do stomatologa, bez zbędnego marudzenia i awantur. Ja również jestem pacjentką Pani doktor razem z młodszą córką, jesteśmy bardzo zadowolone z fachowości, podejścia do pacjenta, leczenia, uprzejmości, tłumaczenia choroby. POLECAM KAŻDEMU Z CAŁEGO SERCA!!!
Opinia dodana przez: Myszka

lek. dent. Patrycja Jędrzejczak

Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Najsympatyczniejsza, bardzo dokładna pani doktor.Wszystko zawsze wyjaśni i pomoże. Telefon zawsze odbierze i stara się umówić jak najbardziej zbliżony termin. Milszej pani doktor w Sieradzu nie ma.
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Elżbieta Kamińska

Mikołaja Reja 11
98-200 Sieradz

Starsza Pani, zacofane metody, odmowa znieczulenia oraz słabe podejście do pacjenta. Nie wiesz tak naprawde co Pani robi w Twojej jamie ustnej oraz nie jest pewne czy robi to profesjonalnie.

lek. dent. Ryszard Braun

Sikorskiego 8 m. 16
98-200 Sieradz

Tego lekarza w ogóle nie można polecić.Jest nastawiony tylko na pobieranie pieniędzy. Dobro pacjenta- to nie jest sprawa, która interesuje w/w lekarza. Straciłam pieniądze, zęby, uśmiech i dobre samopoczucie. Wpadam w depresję, bo to czego nie mam nie da się odzyskać. Naprawienie tego będzie kosztować ok. 20.000 albo zostanę bezzębna. Opinie na 5 chyba sam sobie wystawia. Ostrzegam!!! Pacjentka od 15 lat. Po trzech konsultacjach u Lekarzy Stomatologów okazało się ...

lek. dent. Aleksandra Krawczyk

Warcka 2A/15