Filtruj terminy

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor. Trafiłam do gabinetu z dosyć brzydkim defektem estetycznym: złamany ząb z przodu, wielokrotnie nadlewany, przebarwiony i strasznie brzydki - po prostu moja zmora od lat. Pani dentystka powiedziała, że spróbuje coś zmienić i że są teraz nowsze metody i naprawdę dobre materiały. I okazało się,że można było mój ząbek tak naprawić, żebym nareszcie mogła się promiennie uśmiechać do wszystkich (co nieustannie czynię:-)).

Andrzej Malinowski

Sieradz

Panicznie bałam się stomatologów...dzięki Panu doktorowi to już przeszłość;))) Niewątpliwym plusem jest możliwość zrobienia zdjęcia zęba na miejscu. Duże kompetencje, cierpliwość i poczucie humoru, które pomaga zapomnieć o strachu;) Polecam
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Anna Misiak-Kurowicz

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Władysława Warneńczyka 3
98-200 Sieradz

Stomatolog bardzo kompetentny. Wyjasnia problem i proponuje rozwiazanie, pozostajac obiektywna i przede wszystkim myslac o pacjencie, a nie wylacznie o korzysci materialnej.
Opinia dodana przez: Marta

Irena Elerowska

Sieradz

Bardzo gorąco polecam panią doktor. Świetne podejście do pacjenta, doświadczenie, nowoczesne metody leczenia, a przy tym życzliwość. Dzieci również były zadowolone z wizyt "na fotelu" u pani doktor i z chęcią chodziły na kolejne wizyty :) To lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Joanna Białczak

Stomatolog, Ortodonta

przychodnia
Piłsudskiego 5
98-200 Sieradz

Mając 60 lat postanowiłam wyprostować zęby i "ścieśnić je", aby potem u implantologa uzupełnić kilkoma implantami. Inni lekarze zbywali mnie: chyba po prostu bali się majstrować przy tak wiekowym uzębieniu. :D Pani Doktor zęby wyprostowała, implanty mam już wstawione - jestem b. zadowolona. To Doktor godna polecenia: odpowiedzialna, sympatyczna, fachowa, pasjonatka, a przy okazji nie jest droga. Polecam!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Aldona Karbowiak

ALDENT

98-200 Sieradz

Bardzo miła Pani Doktor,ma podejście do dzieci jak i do dorosłych,każdy może wybrać się tu na wizytę bez strachu..,

lek. dent. Ryszard Braun

Sikorskiego 8 m. 16
98-200 Sieradz

Tego lekarza w ogóle nie można polecić.Jest nastawiony tylko na pobieranie pieniędzy. Dobro pacjenta- to nie jest sprawa, która interesuje w/w lekarza. Straciłam pieniądze, zęby, uśmiech i dobre samopoczucie. Wpadam w depresję, bo to czego nie mam nie da się odzyskać. Naprawienie tego będzie kosztować ok. 20.000 albo zostanę bezzębna. Opinie na 5 chyba sam sobie wystawia. Ostrzegam!!!
Pacjentka od 15 lat.

Po trzech konsultacjach u Lekarzy Stomatologów ...

Dorota Brzózka

Rynek 19
98-200 Sieradz

Pani Doktor Dorota Brzózka jest pełnym poświęcenia stomatologiem - specjalistą w leczeniu dzieci oraz oddanym lekarzem dla pacjentów dorosłych.

lek. dent. Małgorzata Krawczyk

Spacerowa 6
98-200 Sieradz

Bardzo dobry, kompetentny, dokładny specjalista. Pani doktor "poprawiała" u mnie błędy innego lekarza i dzięki jej interwencji udało się uratować mój ząb. Lekarz nastawiony na dobro pacjenta i dbanie o zdrowie w pierwszej kolejności.
Opinia dodana przez: joanna

lek. dent. Patrycja Jędrzejczak

Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Witam dziś spotkała mnie bardzo nie przyjemna sytuacja z Panią stomatolog. Przyjechałam z Anglii I chciałam się umówić na wizytę. Miałam tylko angielski numer ponieważ nie zdążyłam zakupić polskiego numeru telefonu I bez zastanowienia wykręciłam numer telefonu który znalazłam na stronie oto link : http://www.medme.pl/placowki/patrycja-jedrzejczak-indywidualna-praktyka-stomatologiczna Pani Patrycja wmawiała mi że nigdzie nie podawała numeru telefonu była bardzo nie miła w stosunku do mnie zaczęła wręcz unosić się na mnie skąd ...
Opinia dodana przez: Monika

Stomatolodzy w mieście Sieradz