Stomatolog Sieradz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor. Trafiłam do gabinetu z dosyć brzydkim defektem estetycznym: złamany ząb z przodu, wielokrotnie nadlewany, przebarwiony i strasznie brzydki - po prostu moja zmora od lat. Pani dentystka powiedziała, że spróbuje coś zmienić i że są teraz nowsze metody i naprawdę dobre materiały. I okazało się,że można było mój ząbek tak naprawić, żebym nareszcie mogła się promiennie uśmiechać do wszystkich (co nieustannie czynię:-)).

przychodnia
Piłsudskiego 5
98-200 Sieradz

Mając 60 lat postanowiłam wyprostować zęby i "ścieśnić je", aby potem u implantologa uzupełnić kilkoma implantami. Inni lekarze zbywali mnie: chyba po prostu bali się majstrować przy tak wiekowym uzębieniu. :D Pani Doktor zęby wyprostowała, implanty mam już wstawione - jestem b. zadowolona. To Doktor godna polecenia: odpowiedzialna, sympatyczna, fachowa, pasjonatka, a przy okazji nie jest droga. Polecam!

Opinia dodana przez: Elżbieta

ALDENT

98-200 Sieradz

Bardzo miła Pani Doktor,ma podejście do dzieci jak i do dorosłych,każdy może wybrać się tu na wizytę bez strachu..,

Rynek 19
98-200 Sieradz

Pani Doktor Dorota Brzózka jest pełnym poświęcenia stomatologiem - specjalistą w leczeniu dzieci oraz oddanym lekarzem dla pacjentów dorosłych.

Spacerowa 6
98-200 Sieradz

Bardzo dobry, kompetentny, dokładny specjalista. Pani doktor "poprawiała" u mnie błędy innego lekarza i dzięki jej interwencji udało się uratować mój ząb. Lekarz nastawiony na dobro pacjenta i dbanie o zdrowie w pierwszej kolejności.

Opinia dodana przez: joanna

Sieradz

Panicznie bałam się stomatologów...dzięki Panu doktorowi to już przeszłość;))) Niewątpliwym plusem jest możliwość zrobienia zdjęcia zęba na miejscu. Duże kompetencje, cierpliwość i poczucie humoru, które pomaga zapomnieć o strachu;) Polecam

Opinia dodana przez: Aneta

Władysława Warneńczyka 3
98-200 Sieradz

Stomatolog bardzo kompetentny. Wyjasnia problem i proponuje rozwiazanie, pozostajac obiektywna i przede wszystkim myslac o pacjencie, a nie wylacznie o korzysci materialnej.

Opinia dodana przez: Marta

Sieradz

Bardzo gorąco polecam panią doktor. Świetne podejście do pacjenta, doświadczenie, nowoczesne metody leczenia, a przy tym życzliwość. Dzieci również były zadowolone z wizyt "na fotelu" u pani doktor i z chęcią chodziły na kolejne wizyty :) To lekarz z powołania!

Opinia dodana przez: Anna

Sikorskiego 8 m. 16
98-200 Sieradz

Tego lekarza w ogóle nie można polecić.Jest nastawiony tylko na pobieranie pieniędzy. Dobro pacjenta- to nie jest sprawa, która interesuje w/w lekarza. Straciłam pieniądze, zęby, uśmiech i dobre samopoczucie. Wpadam w depresję, bo to czego nie mam nie da się odzyskać. Naprawienie tego będzie kosztować ok. 20.000 albo zostanę bezzębna. Opinie na 5 chyba sam sobie wystawia. Ostrzegam!!!
Pacjentka od 15 lat.

Po trzech konsultacjach u Lekarzy Stomatologów ...

Pacjentka od 15 lat.

Po trzech konsultacjach u Lekarzy Stomatologów okazało się , że czegoś takiego to dawno nie widzieli.

Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Witam dziś spotkała mnie bardzo nie przyjemna sytuacja z Panią stomatolog. Przyjechałam z Anglii I chciałam się umówić na wizytę. Miałam tylko angielski numer ponieważ nie zdążyłam zakupić polskiego numeru telefonu I bez zastanowienia wykręciłam numer telefonu który znalazłam na stronie oto link : http://www.medme.pl/placowki/patrycja-jedrzejczak-indywidualna-praktyka-stomatologiczna Pani Patrycja wmawiała mi że nigdzie nie podawała numeru telefonu była bardzo nie miła w stosunku do mnie zaczęła wręcz unosić się na mnie skąd mam jej numer telefonu. Nieświadoma niczego nie wiedziałam że to jej prywatny numer telefonu weszłam na stronkę spisałam I zadzwoniłam, strasznie się oburzyła dlatego też zniechęciłam się do tej osoby I zrezygnowałam z jej usługi. Na przyszłość Pani Patrycjo proszę być milszym w stosunku do bliźniego ja chciałam tylko umówić się na wizytę ponieważ moja siostra Panią bardzo zachwalała tylko nie rozumiem dlaczego była Pani taka oschła dla mnie. Trzeba było po prostu przekierować mnie i podać numer do Dentici. Czy to za wiele dla Pani? Pozdrawiam Monika

Opinia dodana przez: Monika

Stomatolodzy w mieście Sieradz