lek. dent. Małgorzata Kintzi-Pewniak

Korzystam z usług Pani Małgorzaty od wielu lat. Z pewnością ponad dekadę. Przede wszystkim to zawsze pełen profesjonalizm i życzliwe, uprzejme podeście. Z pełną świadomością składam 5 gwiazdek i gorąco polecam.

Fantastyczna Pani stomatolog, u której chętnie leczyła się moja córka która miała bardzo duży uraz do stomatologów. Podejście Pani doktor sprawiło, że córka chętnie zaczęła chodzić do stomatologa, bez zbędnego marudzenia i awantur. Ja również jestem pacjentką Pani doktor razem z młodszą córką, jesteśmy bardzo zadowolone z fachowości, podejścia do pacjenta, leczenia, uprzejmości, tłumaczenia choroby. POLECAM KAŻDEMU Z CAŁEGO SERCA!!!

POLECAM KAŻDEMU Z CAŁEGO SERCA!!!

Pani Małgorzata jest stomatolożką całej mojej rodziny. Do Pani Doktor przychodzimy od dziecka. Zawsze uśmiechnięta, bardzo empatyczna, delikatnie podchodzi do tego delikatnego tematu, jakim jest stomatologia. Co do plomb – nie tylko estetycznie jest wszystko wykonane, ale też "wygodnie", tak, aby nic nie sprawiało dyskomfortu. Zawsze ciepło myślę o Pani Małgorzacie, bo wiele razy pomogła mi i rodzince uśmierzyć ból lub w wieku innych sprawach. Stomatolożka z powołania!

Stomatolożka z powołania!

Lek.dent.Malgorzata Kintzi Pewniak nic nie zrobiła aby zachęcić dziecko do otworzenia buzi i skorzystania z wizyty!! Wręcz odwrotnie....mało tego córka nawet nie otworzyła buziaka a pani nas skasowała za wizytę!! bezczelność.🤦😡

Bardzo boję się wizyt u stomatologa. Okazało się, że Pani Doktor potrafi w kilka minut rozwiać wszelkie obawy i strach. To lekarz empatyczny, wrażliwy, niezmiernie delikatny a do tego kompetentny i znający się świetnie na tym, co robi. Wcześniej obdzwoniłam niemal wszystkie gabinety w mieście i żaden stomatolog nie umiał mi pomóc. Pani Małgosia rozwiązała problem w ciągu zaledwie 2 wizyt. Od dziś to jedyny dentysta, któremu zaufam i innego nie chcę. Dla mnie Pani Doktor to mistrz w swoim fachu. Polecam wszystkim, nie będziecie zawiedzeni.