lek. dent. Katarzyna Kosatka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Najlepszy gabinet stomatologiczny jaki znam, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Gorąco wszystkim polecam.

Z pełną odpowiedzialnością POLECAM. Profesjonalne podejście, wizyty mimo, że lekko droższe niż u innych ale naprawdę warto.

Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor. Trafiłam do gabinetu z dosyć brzydkim defektem estetycznym: złamany ząb z przodu, wielokrotnie nadlewany, przebarwiony i strasznie brzydki - po prostu moja zmora od lat. Pani dentystka powiedziała, że spróbuje coś zmienić i że są teraz nowsze metody i naprawdę dobre materiały. I okazało się,że można było mój ząbek tak naprawić, żebym nareszcie mogła się promiennie uśmiechać do wszystkich (co nieustannie czynię:-)).

Byłem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Już poleciłem ten gabinet kilku osobom. Wizyta była bezstresowa, bezbolesna i prawie natychmiast poczułem poprawę - a muszę przyznać, że dotarłem tam z duuużym bólem zęba. Bardzo dziękuję:)

wszystko ok, bardzo zadowolona jestem z leczenia, ale koszty są troche duuze..., no coz, trzeba bylo dbac o zeby lepiej zeby teraz ich nie leczyc:)

Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia Pani Doktor tym bardziej że chodzimy z dzieckiem które uwielbia chodzić na wizyty a to wszystko za sprawą profesjonalnego podejścia.Polecamy!!!

Osoba dokładna, spokojna, kompetentna. Często zmieniałam stomatologów, ale teraz chodzę tylko do niej. Mam piękne, szczelne plomby i zadbane zęby, i nie muszę powtarzać wizyt z powodu błędów lekarzy - tak jak to wcześniej miało miejsce.

Wraz z narzeczonym korzystamy z usług Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni. Doktor Kosatka jak i jej asystentki są bardzo miłe i wykazują się precyzją i fachowością.Poleciliśmy ten gabinet już kilku znajomym i dalej będziemy polecać. A Pani Doktor i współpracownikom serdecznie dziękujemy za opiekę medyczną . Edyta I Sławek