lekarz Joanna Biduś

Pediatra

Cudowny człowiek pomaga małym i dużym.Chory człowiek potrzebuje bardziej leczenia duszy niż ciała a TA KOBIETA TO POTRAFI.Ja już wiem że tacy ludzie stają na naszej drodze życia nie przypadkowo.Więc kto miał przyjemność JĄ poznać to niech się zastanowi dlaczego?Pozdrawiam

Po ponad 6 latach leczenia mojej córki u różnych specjalistów dowiedziałam sie o Pani Joasi :D powiedziałam nam rzeczy na które nikt wcześniej nawet nie zwrócił uwagi :) obecie mija 2 lata jak córka jest pod opieką Pani dr :) a od około roku żadnych objawów problemów takich jak wysypki określane jako AZS, bólu gardła, infekcj oskrzelowych - Lekarz na 6 :D

Kazdy, kto szuka ratunku dla swego zdrowia powinien spotkac takiego lekarza. I rownierz dlatego, by zobaczyc jak ma wygladac dbalosc i troska o pacjenta.

jestem zadowolony z leczenia mojego synka przez tę Panią doktor polecam każdemu, kto ma chore dziecko.Trafnie ocenia chorobę.Pozdrawiam Panią doktor.

Najlepszy lekarz na mojej "doświadczonej" Drodze! Wysłałabym do Pani Doktor każdego człowieka,który leczy się na wszystko i dalej nie wie co mu jest :))

Sama rozmowa z Panią doktor daje dużo nadzieji i dodaje pewności siebie. Psychika jest bardzo ważnym elementem w naszym życiu a dzięki tym wizytą łatwiej ją odbudować.

Bardzo dobry lekarz ,moje dziecko gdy było małe często chorowało ta pani doktor wyleczyła,pozdrawiam

naprawde pani Biduś jest doskonałym pediatrą

naprawde pani Biduś jest doskonałym pediatrą

trafiłam do pani doktor po kilku miesiącach wędrówek po rożnych specjalistach, dopiero po wizycie u niej mój stan chwilowo się poprawił

To najlepszy lekarz jakiego spotkałem w swoim życiu

To najlepszy lekarz jakiego spotkałem w swoim życiu