lekarz Joanna Czaińska

Cudowny człowiek, podejście do pacjenta nie mieści się w skali oceny a przede wszystkim SPECJALISTA przez DUŻE "S" Leczy, pomaga ale jednocześnie podnosi na duchu, a to dziś rzadkość !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam z całego serca :):):):):):):):) wdzięczna pacjentka z Teofilowa

Polecam z całego serca :):):):):):):):)
wdzięczna pacjentka z Teofilowa

Chcialabym się dowiedzieć,gdzie przyjmuje pani doktor,gdyz mam problem z odnalezieniem.Leczyla moja rodzine i byliśmy bardzo zadowoleni,ale niestety musiala przenieść się gdzie indziej.Jesli ktoś ma namiary,to będę bardzo wdzieczna.

Fantastyczny lekarz który chcę pomagać ma czas nie traktuję jak kolejny przypadek. Nie lubię chodzić do lekarzy ale dzięki Pani doktor zmieniam zdanie. Kompetencja, wiedza, uśmiech .... POLECAM