lekarz Joanna Czajkowska

Pediatra

Dr. Czajkowska jest z nami od 18 lat, tyle ma już moja najstarsza córka. Nigdy nie byłam zawiedziona leczeniem moich dzieci. Jest to super lekarz, z prawdziwego szczerego powołania. Zawsze trafiała z diagnozą. Ponadto bardzo dba o swoich małych pacjentów. Kiedyś przyjeżdżała do mnie do domu, nie wiem jak jest teraz, ale nigdy nie odmówiła wizyty, oczywiście jak było źle z dziećmi. Jest stanowczą osobą, dowcipną i bardzo zaangażowaną. Ta Pani ma wielkie serce i wkłada je w swoją pracę. Bardzo dziękuję za to że mamy takiego pediatrę dla naszych pociech, nie czujemy się pozostawieni samym sobą. Dużżżże podziękowania !!! :-) :-) :-)

Pani Doktor doskonale pamięta każdego swojego pacjenta, nie trzeba jej dokładnie za każdym razem opisywać historii choroby dziecka. Fantastyczne podejście do dziecka jak i do rodzica. Jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości, to kieruje do specjalistów. Polecam i to bardzo

Pani Doktor Joanna Czajkowska to bardzo mila i ciepła osoba traktująca swoją pracę bardzo profesjonalnie , zawsze stara się pomóc, nigdy nie odmawia przyjęcia ani udzielenia pomocy

Doktor Joanna Czajkowska jest Lekarzem nie zastąpionym jest zawsze pogodną,miłą o miłym ciepłym serduszku,jest bardzo piękną kobietą to piękne jest w niej to jak obchodzi się z osobami z dorosłymi jak i z dziećmi z którymi pracuje na co dzień w bardzo piękny miły niezapomniany sposób,ma to coś w sobie to ciepło co bije od niej to naprawdę piękny dar,aby jak najdłużej nam służyła i aby jak najdłużej z nami była,powinna zostać odznaczona medalem za zasługi jak i za wspaniałą współpracę przez przez dyrekcję dyrektora przełożonego,pozdrawiam pa.

Jedyny pediatra, który nie tylko waży i mierzy, ale zawraca uwaga na ogólny poziom funkcjonowania dziecka - bilans dwulatka. Jeśli 2 letnie dziecko nie mówi, nie rozumie wiele co się do niego mówi, albo rozumie kila poleceń to znaczy, że coś jest jest nie tak, a lekarze wpisują "rozwój psychoruchowy- prawidłowy" - jak dwuletnie dziecko, które nie mówi, ani słowa lub kilka słów może mieć prawidłowy rozwój psychoruchowy???? Pani doktor to wie i jako jedyny pediatra jakiego znam zwraca na to uwagę - oby więcej takich pediatrów.

Pani Doktor Joanna Czajkowska to bardzo odpowiedzialna osoba , traktująca swoją pracę bardzo profesjonalnie , miła i ciepła osoba , zawsze stara się pomóc, nie odmawia przyjęcia , troskliwa o pacjenta i jego rodzinę . Super lekarz !!! Życzę wszystkim takiego pediatry.

Przenieśliśmy się za Panią Doktor do innej przychodni. Masa dzieci,ciężko się do niej dostać, ale to świadczy ilu ludzi ma do niej zaufanie : )

Wyjątkowy lekarz!!! Nawet jak się z dzieckiem nie dostanę do Przychodni (bo już nie ma miejsc) nigdy nie odmówi przyjazdu do domu (o każdej porze!!!). Bada dokładnie, wszystko idealnie wytłumaczy, zawsze ma czas, nawet jak jest duże spóźnienie i musi zostać po tzw. godzinach. Oby więcej takich lekarzy. Dziecko nie chce chodzić do kogo innego, tylko do SWOJEJ Pani Doktor!!! Najlepszy lekarz!!!

Wspaniala pediatra... najlepsza pod kazdym wzgledem... podchodzi rzetelnie do kazdego malego pacjeta... przede wszystkim indywidualnie... Polecam kazdej mamie:)

dobre podejscie do dziecka cierpliwa stawia trafne diagnozy.polecam,

dobre podejscie do dziecka cierpliwa stawia trafne diagnozy.polecam,

Wciąż poszukujesz "Pediatra Tczew"?

Przychodnia Tczew
Kościuszki 11

ulica Gen. Wł. Sikorskiego 32

Orzeszkowej 10b lok. 4
83-110 Tczew

CENTRUM MEDYCZNE POLIMED Sp. z o. o.
Niepodległości 3