lekarz Joanna Dąbrowska-Jastalska

2,5
2,4
1,5
1,9

Pani doktor prowadziła obie moje ciąże. Córcie urodziły się w latach 2003 i 2009. Obie ciąże były zagrożone i musiałam być przez jakiś czas hospitalizowana. Byłam otoczona dobrą opieką ze strony lekarki jak i personelu w szpitalu w Iłży, zawsze usłyszałam odpowiedź na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Polecam!!! Lekarka nie cacka się, jest rzeczowa i nie rozczula nad pacjentkami, ale to jeszcze nie świadczy, że jest złym człowiekiem i specjalistą w swojej dziedzinie.

Chamidło, chamidło, chamidło! Zdecydowanie odradzam wszystkim. Nawet krowa ma więcej kultury osobistej od pani doktor Jastalskiej. Uważam, że za słowa "gdzie uciekasz z tą dupą!"(słowa wypowiedziane w trakcie szycia po porodzie" lub "jak ci robił to cię nie bolało?" powinna wylecieć z pracy albo przynajmniej publicznie przeprosić, a nie jedna osoba usłyszała od niej takie przykre słowa. Za to pani doktor niemalże szczytuje z radości na widok banknotów. Nie poświęca pacjentkom czasu, jest niedelikatna i nie chce jej się nawet badać ciężarnej pacjentki przy przyjęciu do szpitala, swoje postępowanie tłumacząc zepsutym USG, które w dodatku jest jedynym dostępnym USG zarówno dla poradni ginekologicznej jak i oddziału gin.-poł. Już dawno powinna przejść na emeryturę i pozwolić wykazać się młodszym i kulturalnym oraz w pełni kompetentnym lekarzom, a nie zabierać im chleb.Tym bardziej, że pani doktor pracuje nie tylko prywatnie ale i w wielu innych miejscach. Zalecam wszystkim omijanie tego lekarza szerokim łukiem!

Miałam wątpliwą przyjemność rodzić na dyżurze u Pani doktor. Zastanawiam się po co ona jeszcze pracuje w szpitalu, powinna dawno być na emeryturze. Jest chamska, wulgarna, traktuje pacjentki jak zło konieczne, odnosi się w sposób, delikatnie mówiąc, mało kulturalny do ludzi. Zero w niej empatii, zrozumienia i ludzkiego podejścia. Gdyby nie położna to nie wiem co by się stało z moją córcią:( Zdecydowanie nie polecam, zostałam zmieszana z błotem przy porodzie, do tej pory pamiętam jak mnie potraktowała.

Miałam raz wątpliwą przyjemność mieć kontakt z tą Panią. Ona nie prowadziła mojej ciąży( nie będę się więc wypowiadać na temat kompetencji Pani Doktor), ale miała niestety dyżury kiedy leżałam w szpitalu. Cóż? Przychodzą mi na myśl bardzo mądre słowa:Miarą wartości człowieka nie jest stan posiadania, nie jest także wykształcenie, ale stosunek do drugiego człowieka.Myślę,że szanowna "Dama" nie pamięta o tym. Szkoda, bo przecież ma piękny i niezwykle wdzięczny zawód.

Swoje spostrzeżenia na temat pani doktor opieram na podstawie sytuacji zaobserwowabych podczas mojego pobytu na oddziale gin-poł. Dr Jastalska nie prowadziła moich ciąż, więc nie za bardzo mogę się wypowiadać na temat jej kompetencji. Natomiast rzeczywiście jest bardzo nieprzyjemna i do tego bardzo leniwa. Wyciągnięcie jej z gabinetu graniczy z cudem, no chyba że...Trochę inaczej wygląda sprawa, jeśli jest się jej pacjentką. Wtedy trochę szybciej podejmuje decyzję. Jeśli nie, to rodząca jest zostawiona samej sobie na bardzo długo. Byłam świadkiem jak bliska osoba młodej rodzącej już 2 dobę kobiety, wyciągnęła ją z gabinetu w ostatniej chwili. Wreszcie dr zdecydowała o cesarce, ale dziecko miało już kłopoty z oddychaniem.

nigdy w zyciu dziewczyny do niej nie chodzcie!! za przeproszeniem jest swinia do potegi entej!! wiecznie nadąsana i niezadowolona, o nic sie nie mozna spytac, bo chamska strasznie! jej to chyba nikt nie wsadzil i dlatego taka zgorzkniala chodzi!! sorki za język, ale jestem tak przez nią wkur.wiona, ze ja sie nie dziwie, ze moje male malenstwo ma podwyzszone bicie serca, ale to przez ten stres jaki ja przezywam odnosnie tej poje.banej su.ki!! ODRADZAM!!!!!!!!!!

Pani doktor mimo wielu lat praktyki nie rozpoznała u mojego dziecka wady serca.Nawet gdy trafiłam do szpitala i inny lekarz stwierdził, że tętno dziecka zanika zapewniała że wszystko jest dobrze i wzięła pieniądze za poradę. Dwa dni później urodziłam martwe dziecko. Specjalista do którego udałam sie później z całą dokumentacja medyczną stwierdził wiele zaniedbań. Pani doktor postępuje rutynowo i nie słucha swoich pacjentek. Na zgłaszane przeze mnie problemy powiedziała że jestem przewrażliwiona.

Pani doktor może rzeczywiście do uprzejmych nie należy ale jest bardzo kompetentna, dokładna dba o swoje pacjentki np. przypomina o cytologii itd.

Bardzo kompetentny lekarz, zajmuje się moją dość trudną ciążą, jednak zbyt mało kontaktowy. Pod względem fachowości 5 pod względem uprzejmości niezbyt

Zdecydowanie nie polecam ,i nigdy więcej nie chciała bym spotkać się z ta kobieta,gburowata,ordynarna,zgorzkniała starucha. Proszę omijajcie ją z daleka.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Iłża"?

Mateusz Ciecierski

SPZZOZ Przysucha