Ja również wystawiam negatywną opinię. Bardzo niesympatyczna lekarka, która traktuje pacjentów jak zło konieczne, nie mówiąc już o jakiejkolwiek empatii. Ja również zostałam potraktowana jak osoba, która za wszelką cenę chce wbić się kolejkę, pomimo, że przyszłam z ostrym stanem zapalnym, odczekałam swoje i nikt z pozostałych czekających nie miał do mnie pretensji o przyjęcie oprócz pani doktor. Nie polecam i odradzam.

Nie polecam i odradzam.

Zdecydowanie odradzam wszystkim, którzy jeszcze chcą dobrze widzieć. Miałam wątpliwą przyjemność dwukrotnie znaleźć się parę lat temu na ostrym dyżurze w Szpitalu w Witkowicach i niestety lekarzem przyjmującym była opisywana dr Dydo. Potraktowała mnie jak nastolatkę, która chyba przyszła wyłudzić zwolnienie z WF (mimo moich prawie 30 lat). Mówiłam, że na jedno oko widzę podwójnie (po urazie mechanicznych), usłyszałam, że nic mi nie jest i widzę dobrze. Drugi raz pojechałam rok póxniej z takim samym przypadkiem (niestety z okiem nie da się czekać dwa dni aż gdzieś indziej będą przyjmowali) i jak tylko poprosiłam osobę, z którą przyjechałam aby zobaczyła kto przyjmuje (usłyszałam że dr Dydo), miałam jasność czego się mogę spodziewać.. Nazwisko to i osobę Pani Doktor zapamiętam do końca życia, gdyż niemało się przez nią wycierpiałam.

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.