Średnia ocen:1,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Ja również wystawiam negatywną opinię. Bardzo niesympatyczna lekarka, która traktuje pacjentów jak zło konieczne, nie mówiąc już o jakiejkolwiek empatii. Ja również zostałam potraktowana jak osoba, która za wszelką cenę chce wbić się kolejkę, pomimo, że przyszłam z ostrym stanem zapalnym, odczekałam swoje i nikt z pozostałych czekających nie miał do mnie pretensji o przyjęcie oprócz pani doktor. Nie polecam i odradzam.

Ja również wystawiam negatywną opinię. Bardzo niesympatyczna lekarka, która traktuje pacjentów jak zło konieczne, nie mówiąc już o jakiejkolwiek empatii. Ja również zostałam potraktowana jak osoba, która za wszelką cenę chce wbić się kolejkę, pomimo, że przyszłam z ostrym stanem zapalnym, odczekałam swoje i nikt z pozostałych czekających nie miał do mnie pretensji o przyjęcie oprócz pani doktor.
Nie polecam i odradzam.

1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Zdecydowanie odradzam wszystkim, którzy jeszcze chcą dobrze widzieć. Miałam wątpliwą przyjemność dwukrotnie znaleźć się parę lat temu na ostrym dyżurze w Szpitalu w Witkowicach i niestety lekarzem przyjmującym była opisywana dr Dydo. Potraktowała mnie jak nastolatkę, która chyba przyszła wyłudzić zwolnienie z WF (mimo moich prawie 30 lat). Mówiłam, że na jedno oko widzę podwójnie (po urazie mechanicznych), usłyszałam, że nic mi nie jest i widzę dobrze. Drugi raz pojechałam rok póxniej z takim samym przypadkiem (niestety z okiem nie da się czekać dwa dni aż gdzieś indziej będą przyjmowali) ...

Zdecydowanie odradzam wszystkim, którzy jeszcze chcą dobrze widzieć. Miałam wątpliwą przyjemność dwukrotnie znaleźć się parę lat temu na ostrym dyżurze w Szpitalu w Witkowicach i niestety lekarzem przyjmującym była opisywana dr Dydo. Potraktowała mnie jak nastolatkę, która chyba przyszła wyłudzić zwolnienie z WF (mimo moich prawie 30 lat). Mówiłam, że na jedno oko widzę podwójnie (po urazie mechanicznych), usłyszałam, że nic mi nie jest i widzę dobrze. Drugi raz pojechałam rok póxniej z takim samym przypadkiem (niestety z okiem nie da się czekać dwa dni aż gdzieś indziej będą przyjmowali) i jak tylko poprosiłam osobę, z którą przyjechałam aby zobaczyła kto przyjmuje (usłyszałam że dr Dydo), miałam jasność czego się mogę spodziewać.. Nazwisko to i osobę Pani Doktor zapamiętam do końca życia, gdyż niemało się przez nią wycierpiałam.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

Zobacz innych specjalistów w Twojej okolicy
OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63
30-504 Kraków
 
Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
31-358 Kraków
CONVEX S.C.
Szpitelna 36
Kraków
Gabinet
ulica Strzelców 7/10
31-422 Kraków
+2 więcej-2 mniej
Gabinet Okulistyczny Stefan Stefura
osiedle Złotej Jesieni 15C
31-831 Kraków
 

lek. med.
Anna Piwowarczyk

Okulista dziecięcy
Centrum Okulistyki OCULUS
Zyblikiewicza 5/71
31-029 Kraków
 

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat