lekarz Joanna Dziermagowska

Lekarz bez podejścia do pacjenta, zachowuje się jakby pracowała za karę i mam wrażenie jakby nie rozumiała sentencji "primum non nocere". Nie polecam. Najlepiej unikać i uciekać z soru, kiedy ta Pani DOKTOR ma dyżur, raczej nie pomoże, tylko jeszcze zniszczy psychicznie. :(

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem w swoim życiu wulgarna i zero umiętności medycznych. W tej chwili SOR Radom. Z takim podejściem do pacjęta to wróżę pani doktor że zakończy swoją karierę doktorską w jakiejś przychodni wiejskiej na wschodzie polski